Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
NX SIMCENTER YAPISAL ANALİZ MODELLEME SİMÜLASYON VE UYGULAMALARI ( NX SIMCENTER YAPISAL ANALİZ MODELLEME SİMÜLASYON VE UYGULAMALARI )
NX SIMCENTER Yapısal Analiz Modelleme Simülasyon ve Uygulamaları
NX SIMCENTER YAPISAL ANALİZ MODELLEME SİMÜLASYON VE UYGULAMALARI ( NX SIMCENTER YAPISAL ANALİZ MODELLEME SİMÜLASYON VE UYGULAMALARI )
Barkod
: 9786257363730
Basım Yılı
: Nisan 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 420
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
60,00
İndirimli Fiyatı
45,00
Kazanılan Puan
135 NP
Bu ürünü 111 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Bu kitap; Siemens NX programıyla sıfırdan başlayacak olan kullanıcılar için sonlu elemanlar yöntemlerinin temellerini, varsayımlarını, işleyiş algoritmasını ve sektörden sektöre uygulama başlıklarını geniş örnekleme ve adımlarla aktarılması amacıyla kurgulanmıştır. Kitaptaki tüm konu başlıkları, çalışma dönemim boyunca deneyimlediğim yaklaşımları ve uygulama esaslarını içermektedir. Kitap hem lisans düzeyinde bu alanda profesyonelleşmek isteyen öğrencilere hem de ARGE merkezlerinde çalışan çalışanlara tüm fiziksel problemler için referans bir kaynaktır.
Kitabın Türkiye’de bu alanda hazırlanmış en detaylı, anlaşılır kitap olması için tüm yurtdışı referans kitapların konu aktarış şekilleri irdelenmiştir. Türkçe bir kaynak olması açısından çok uğraştığım bu kitapla; bilginin, tecrübenin paylaştıkça güzelleştiği, bu alanda yetkin mühendis gruplarının yaygın olduğu, tasarımcıların da bu alanda bakış açılarını geliştirdiği bir Türkiye hayal ettim. Şimdiden iş ve öğrenim hayatınızda bolca uygulamanız ve yetkin bir mühendis, tasarımcı olmanız dileklerimle. . .


Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: