Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
MOTOR GELİŞİMİ ANLAMAK ( MOTOR GELİŞİMİ ANLAMAK BEBEKLER, ÇOCUKLAR, ERGENLER, YETİŞKİNLER – UNDERSTANDİNG MOTOR DEVELOPMENT INFANTS, CHİLDREN, ADOLESCENTS, ADULTS )
MOTOR GELİŞİMİ ANLAMAK
MOTOR GELİŞİMİ ANLAMAK ( MOTOR GELİŞİMİ ANLAMAK BEBEKLER, ÇOCUKLAR, ERGENLER, YETİŞKİNLER – UNDERSTANDİNG MOTOR DEVELOPMENT INFANTS, CHİLDREN, ADOLESCENTS, ADULTS )
Barkod
: 9786051335322
Basım Yılı
: Temmuz 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24
Sayfa Sayısı
: 480
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
69,00
İndirimli Fiyatı
55,89
Kazanılan Puan
168 NP
Kategoriler
Bu ürünü 3888 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Gün sabahından, insan çocukluğundan belli olur. (John Milton) Hareket yaşamdır. İşimizde ve oyunumuzda yaptığımız her şey hareketi kapsar. Varlığımız; kalbimizin atışına, akciğerlerimizin nefes alıp vermesine, otomatik ve yarı otomatik hareket süreçlerine ve yaşamımıza dâhil olan diğer istemli hareketlere bağlıdır. Motor kontrolünü ve motor koordinasyonunu nasıl kazandığımızı anlamak, nasıl yaşa-dığımızı anlamanın temelidir. Etkili bir öğretim ve öğrenme süreci için atılacak ilk adım tipik olarak gelişen bireyin gelişimsel sürecini anlamaktan geçer. Bu anlayış, sınıfta, spor salonunda ya da oyun alanında eğitimin çekirdeğini oluşturur. Gelişimsel yetersizliği olan bireylerin motor gelişim özelliklerinin bilinmesi, uygulanacak müdahale, terapi ve tedavi programlarına sağlam bir temel oluşturur. Motor gelişimi gebelikle başlayan, yaşam boyunca devam eden bir süreç yaklaşımı içinde ele alan bu kitap; spor bilimleri, fizyoterapi, ergoterapi, özel eğitim, erken çocukluk eğitimi ve sınıf öğretmenliği alanlarında çalışan öğretim elemanlarına ve öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: