Sepete Ekle
KAPAT
Değerli Müşterimiz;

Yoğunluktan kaynaklı telefonlarımızda uzun süreli beklemeler yaşanabilmektedir.

info@nobelkitap.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
MİRASIMIZ HOLOGENETİK HAFIZA (  )
Mirasımız Hologenetik Hafıza
MİRASIMIZ HOLOGENETİK HAFIZA (  )
Barkod
: 9786052491904
Basım Yılı
: Aralık 2018
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 21.3 (cm)
Sayfa Sayısı
: 542
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3-5 iş günü temin
%28 İNDİRİM
Liste Fiyatı
40,00
İndirimli Fiyatı
28,80
Kazanılan Puan
86 NP
Bu kitabı 4,80 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 352 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Zaman, sevgiye uyanma zamanının işaretlerini size göstermektedir. Karanlıktan sevgiye doğru olan yolculuğunuzun aslında çok daha önceden başlamış olduğunu fark etmek sizi şaşırtabilir. Evren zaten bizi şaşırtmak için vardır. Korku, sevginin ham maddesidir. İnsan, hamlık (karanlık) örtüsünü yırtarak, yanmaya ve olmaya (sevgi) doğru giden yolun yolcusudur. Bu hedef doğrultusunda, insan kendini büyük bir macera içinde bulur. Bu macerayı karanlıktan kaçmadan, yaşamdan kopmadan yaşar ve kendisine uyanarak kalbinin özündeki gizli sevginin kapılarını açar. Yaşayıp, deneyimleyip, yüzleşip, anlayıp, kavrayıp idrak boyutuna geçerek sevgiyle kucaklaşır insan. Bu böyle bir yoldur: kendinizi kendi kalbinize götüren bir yol, sizi kendi içinizdeki Tanrının kapısına getiren bir yol. Kendinize ve hayata güvenmeyi öğreten o karanlık alanı arar ve geri dönme arzusuna kapılabilirisiniz, fakat maceranız başlamış ve devam etmektedir. Ara sıra o rahat alanı arar ve geri dönme arzusuna kapılabilirisiniz, fakat maceranız başlamış ve devam etmektedir.

Kişisel yol pusulanız hologenetik dizilimindedir. Hologenetik pusulanızla tanışmak için

-Sonat Bağcan

Besteci, Söz Yazarı, Ses Sanatçısı.

Hologenetik hafıza, hiç farkında olmadığımız, zorunlu mirasımızdır. Bu mirasın farkına vardığımızda; bilince çıkmamış gölgelerimizin, yaşamımıza nasıl yön verdiğini görürüz. Dönüşüm, gölgeleri fark etmek, gözlemlemek, kabul vermek ve kucaklamakla başlar. Ve artık yaşam yolculuğunuzun başka bir boyutuna geçersiniz. İçinizde köklü bir değişim oluşur ve derinlerde saklı olan yaratıcılık akmaya başlar.

’’Dönüşüm Çağı´nın hareketlenmesi için, hepimizin ihtiyacı olan bu bilgi, ’’Nefesin Senle’’ Albümüm’ün de ilk ilhamını veren ve beni dönüştüren çalışmalardan biridir.

-Prof. Dr. M. Nur. Şenel

’’Doğamız, yaratılışımız ve evrensel yasalar gereği adeta Güneş’e kavuşabilmek için gelişmek, dönüşmek ve taşıdığımız o harika özü biçimlendirmek istiyoruz. İşte elinizde tuttuğunuz bu kitap; karanlıkta yol alırken, ışığın izinde ve hüzmelerin rehberliğinde ilerleyip bilincinizi yükselterek Güneş´inize açmanız için size açık bir yol haritası sunabilecek niteliktedir. Evrim sürecinin bizi mutlak bir sıçrama yapmaya zorladığı şu günlerde böyle bir rehberlikle hepimize iyi yolculuklar. . .

-Hülya Arıkan

Anahtar yaşamınız nasıl geçiyor? Karşınıza benzer problemler mi geliyor? nasıl değiştirebiliriz? Nereden başlayalım? Mirasımız Hologenetik Hafıza- Karanlıktan Sevgiye kitabı yol gösterecektir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: