Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
LİDERLİK YÖNETİM YÖNETİCİLİK (  )
Liderlik Yönetim Yöneticilik
LİDERLİK YÖNETİM YÖNETİCİLİK (  )
Barkod
: 9786055027230
Basım Yılı
: Nisan 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13 x 20 (cm)
Sayfa Sayısı
: 144
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%24 İNDİRİM
Liste Fiyatı
15,00
İndirimli Fiyatı
11,40
Kazanılan Puan
29 NP
Bu kitabı 1,90 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 185 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kadar genç yaşta yönetim anlayışını kavramış, kısa ve öz ifadelerle ifade etmiş etkin bir lider Aybars Öztuna. Kitap da hem okunabilirlik açısından, hem yaşama dair önemli noktalara değinmesi bakımından hem de yönetim açısından çok önemli ve değerli.


Sinan Kızıldağ / Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı


Günümüz gençliğinin zamanlarının çoğunu internet ve cep telefonlarında vakit geçirdiği bu dönemde yazarlık gibi erdemli bir duruş göstermesinden dolayı ve yazdığı bu kitaptaki konuyu büyük bir ustalıkla ele aldığı için Aybars Öztuna’yı çok tebrik ediyorum. Günümüzde bu konu bazında yazan ve başarılı olan az sayıda yazar var. Fikirleriyle ileriye yönelik düşünen ve bunu kaleme alabilen az sayıda kitap okudum. Yazılan bu kitapla ileride çok iyi yerlere geleceğini gösteriyor yazarımız. Başarılarının devamını diliyorum.


Mustafa Yurdabak / Başbakanlık Özelleştirme Dairesi Uzmanı


Genç bir liderin perspektifinden, insanlığı merkeze alıp; yönetim ve yöneticiliğe, liderliğe yeni nesil, samimi, saf, inançlı bir ifadeyle yeni bir bakış açısı kazandırmış.


Alper Akman / TUSİAD Yönetim Kurulu Üyesi


‘’Liderlik Yönetim Yöneticilik’’ adıyla önüme gelen bu çalışma konusunda aklımdan geçen ilk düşünce; bu kadar geniş boyutlu bu üç farklı konunun nasıl olup da bir başlık altında incelenip yorumlanarak bir sonuca varılacağı oldu. Ancak Aybars Öztuna gibi çok genç bir yazar tarafından kaleme alınan kitabı okudukça, bunca tecrübe ve deneyimime rağmen, konunun ne denli doğru, düzgün ve dengeli şekilde anlatılıp yorumlanarak okuyucuya özgün mesajlar aktarıldığını tespit ettim. Bu nedenle, genç yaşta bu denli güzel bir çalışmaya imza atan genç yazar arkadaşım Aybars Öztuna’yı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.


Kayhan Ünal / TMO Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi


Sayfaları çevirdikçe 1000 parçalık bir yapbozun şekillendiği, kelime ve terimlerin anlamlı bir şekilde yönetim kavramı ile ilişkilendiği bir eser olmuş. Yalın ve samimi bir dille ve günlük yaşamdan benzetmelerle yönetim kavramına yeni bir bakış açısı getiren bu kitabın lise çağındaki genç bir yazar tarafından kaleme alınmış olması büyük bir başarı. Aybars Öztuna’nın ilerleyen süreçte yazarlık serüveninde ilerleyeceğini ve Türkiye’mizin önde gelen şahsiyetlerinden biri olacağına inanıyorum.


Kağan Kalınyazgan / TÖDER Başkan Yardımcısı, Yüce Okulları Yönetim Kurulu Başkanı


Yazarımız kaleme aldığı bu eserle “liderlik“ kavramını yaşamın içinden önerilerle bizlerle paylaşırken “lider doğulur mu yoksa olunur mu?“ sorularının yanıtını da vermiştir bizlere. Aybars Öztuna, dünyanın sizin gibi iyi kalpli, vizyon sahibi ve çalışkan liderlere ihtiyacı var.


Saadet Roach / Eaquals Denetmeni, Nesibe Aydın Okulları Genel Müdürü


Başarı aslında genel ‘’başarı’’ kriterlerinden ayrışarak bir fark yaratmakla yakalanıyor. Bu denli genç bir yazar bu farkı çoktan yaratmış gibi. Bu kitapta nasıl iyi bir lider ya da yönetici olunacağına dair bir reçete sunmuyor. Daha çok tüm samimiyetle doğru sorular soruyor. Asıl mesele de hazır cevaplardan çok doğru zamanda doğru sorular sormak değil midir?


Serap Dedeoğlu / TMMOB İMO Genel Sekreter Yardımcısı

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: