Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
LAMTUMİRA E UDHETARIT TE PERHERSHEM (  )
Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem
LAMTUMİRA E UDHETARIT TE PERHERSHEM (  )
Barkod
: 9789753557078
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Arnavutca
Ebatı
: 13.5 x 20 (cm)
Sayfa Sayısı
: 88
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%30 İNDİRİM
Liste Fiyatı
5,00
İndirimli Fiyatı
3,50
Kazanılan Puan
11 NP
Bu kitabı 0,58 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 183 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Çdo i lindur në një mënyrë është kandidat për vdekje; dallimi është vetën në qëndrimin e shkurtër ose të gjatë në këtë botë mikpritëse. Ky njeri i cili nuk ndryshon dhe nuk bën përjashtim nga ky ligj, është përshtatur dhe u përmbahet detyrimeve, besimeve dhe sjelljeve të ndryshme.


Qëllimi i këtij libri ishte që të ofroj njohuri të shkurtra dhe të qarta rreth sjelljeve dhe qëndrimeve tona para vdekjes, për detyrat tona ndaj saj, për keqkuptimet dhe realizimet e gabuara dhe kështu tu ndihmoj sado pak në këtë aspekt bashkëfetarëve të mi.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: