Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
KONAKLAMA İŞLETMELERİ AĞIRLIKLI TURİZMDE REKLAM KAMPANYALARI ( KONAKLAMA İŞLETMELERİ AĞIRLIKLI TURİZMDE REKLAM KAMPANYALARI )
Konaklama İşletmeleri Ağırlıklı Turizmde Reklam Kampanyaları
KONAKLAMA İŞLETMELERİ AĞIRLIKLI TURİZMDE REKLAM KAMPANYALARI ( KONAKLAMA İŞLETMELERİ AĞIRLIKLI TURİZMDE REKLAM KAMPANYALARI )
Barkod
: 9786055999193
Basım Yılı
: 2008
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24
Sayfa Sayısı
: 230
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
15,00
İndirimli Fiyatı
13,50
Kazanılan Puan
41 NP
Bu ürünü 354 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Günümüz Turizm sektöründe hem ülkeler hemde turizm işletmeleri arasında çok yoğun bir rekabet yaşanmaktadır. Yaşanan rekabette pazar paylarını arttırmak isteyen ülkeler ve turizm işletmeleri reklamdan sıklıkla yararlanmaktadırlar.
Turistik tüketicilerin destinasyona ve turistlik ürüne çekilmesinde önemli bir rolü bulunan reklamla ilgili akademik çalışmalar ve araştırmalarda genellikle reklamın turistik tüketiciler üzerindeki etkisi araştırılmış olup, konaklama işletmelerinin reklam kampanya sürecini nasıl ve ne şekilde gerçekleştirdiklerine yönelik çalışmalara fazla önem verilmemiştir.

Bu çalışmada Türkiye'de turizm sektöründe faaliyetlerini sürdüren beş yıldızlı konaklama işletmelerinin reklam kampanya sürecindeki tüm aşamaları nasıl gerçekleştirdiği, reklamın işletmeler açısından öneminin ne olduğu ve nasıl bir uygulama yaptıklarına ilişkin uygulama yapılmıştır. Araştırma sonucunda Türkiye'de konaklama işletmelerinde reklamın durumu, sektörde görülen sorunlar ve daha etkin reklam kampanyaları için neler yapılabileceği hususlarına ilişkin öneriler ortaya konulmuştur.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: