Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
KOMPLO TEORİLERİ VE GİZLİ CEMİYETLER FOR DUMMIES - CONSPİRACY THEORİES & SECRET SOCİETİES FOR DUMMİES ( KOMPLO TEORİLERİ VE GİZLİ CEMİYETLER FOR DUMMIES - CONSPİRACY THEORİES & SECRET SOCİETİES FOR DUMMİES )
Komplo Teorileri ve Gizli Cemiyetler For DUMMIES - Conspiracy Theories & Secret Societies For Dummies
KOMPLO TEORİLERİ VE GİZLİ CEMİYETLER FOR DUMMIES - CONSPİRACY THEORİES & SECRET SOCİETİES FOR DUMMİES ( KOMPLO TEORİLERİ VE GİZLİ CEMİYETLER FOR DUMMIES - CONSPİRACY THEORİES & SECRET SOCİETİES FOR DUMMİES )
Barkod
: 9786059746816
Basım Yılı
: Şubat 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16,5x24
Sayfa Sayısı
: 344
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
52,00
İndirimli Fiyatı
39,00
Kazanılan Puan
117 NP
Bu ürünü 2109 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Kimi gerçek, kimi de safsata. Gizli cemiyetler ve komplo teorilerinin esrarengiz dünyasında kaybolmayın! Dünya bildiğimiz, işittiğimiz gibi mi, yoksa her şeyin ardında görünmez eller mi var? Günümüzün en tartışmalı konuları olan gizli cemiyetler ve komplo teorileri siyasetten din, bilim ve kültüre her alanda sürekli gündemimize giriyor. Komplo Teorileri ve Gizli Cemiyetler for Dummies bu alandaki gerçeklere ve safsatalara somut bilgilerle ışık tutarak, onları birbirinden nasıl ayırt edeceğimizin yolunu gösteriyor. •Parolayı unutmayın! Dünyanın en gizemli örgütleriyle onların esrar perdesi ardındaki ayin ve törenlerinde yapılan uygulamaları öğrenin •Üçgenlere ve gözlere dikkat edin! Hakkında sayısız teori üretilen İlluminati’nin simgelerini ve ne ifade ettiğini inceleyin. Bunun yanında ne tür eylemlerin içinde bulunduğunu görün. •gördüğünüz bir uçan daire olabilir mi? Dünya dışı varlıklar ya da uzaylılar olarak tanımlanan öznelerin yer aldığı teorilere göz atın. 51. Bölge’de aslında ne oluyor? Uzaylıların dost olup olmadığı bilgisini Mavi Kitap’tan edinin. •Masonların arasına karışın! Topluluğun kökenlerini, tarihini, eylemlerini ve kimlerden oluştuğunu gözleyin. •İtalyan kesimi takımınızı çekin! Farklı yerlerde, farklı kökenlerden gelen grupların nasıl çeteleştiğini ve tehlikeli boyutlara ulaştığını, hangi ailelerin etkili olduğunu ve yankılarını keşfedin. •Görevimiz tehlike! Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılmış olan Kennedy suikastı ile diğer başkanların sonlarını ve tarihte yer edinmiş diğer tehlikeli grupları öğrenin. Kitabı açın ve •Geçmişten bugüne kadar var olmuş cemiyetleri ve kökenlerini, •Bir komplo teorisinin doğruluğunu kendi başınıza test etmeyi, •Sinsice aranıza sızmış bir gizli cemiyetin farkına varmayı, •İnternetin komplo söylentileri üzerine körükleyici etkisini, •Uzaylıların dünyayı ele geçirme planlarına karşı uyanık olmayı, •11 Eylül’e dair komplo teorilerini nasıl yorumlayacağınızı öğrenin.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: