Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
KLİNİK KARDİYOLOJİ (2 CİLT TAKIM) ( TANI VE TEDAVİ )
Klinik Kardiyoloji (2 Cilt Takım)
KLİNİK KARDİYOLOJİ (2 CİLT TAKIM) ( TANI VE TEDAVİ )
Barkod
: 9786057607010
Basım Yılı
: Kasım 2019
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 22 x 28 (cm)
Sayfa Sayısı
: 1445
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3 iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
1.162,50
İndirimli Fiyatı
871,88
Kazanılan Puan
2616 NP
Bu kitabı 145,31 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 456 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

2013 yılında ilk baskımız yayınlandı. Kitabımız “Semiyoloji” kitabına ihtiyaç duyulmamasını sağlayan giriş bölu¨mleri sonrasında, “Kardiyolojinin Tanı ve Tedavi Metotları”nı içerecek, ardından “Klinik Kardiyoloji” kitabında olması gerektiği gibi, ancak daha geniş bir spektrumda, kalp ve damar hastalıklarının her konusu dozunda bir detayla anlatılmıştı. Tıp öğrencileri için kitabın göreceli olarak fazla ayrıntılı olduğu du¨şu¨nu¨lebilirse de, bazen bir konuyu gereğinden daha kısa anlatmanın, hekim adaylarının hastalıkları kavramasını imkansız kılacağını da biliyorduk; ayrıca gelişmiş Batı u¨lkelerindeki tıp faku¨lteleri öğrencilerinin eğitim kaynaklarından daha geride bir kitap olması da kabul edilemezdi. Bu hedeflerimize bu¨yu¨k ölçu¨de ulaşıldığına inanıyoruz. Son yıllarda kanıta dayalı tıp kavramına uygun olarak yayınlanan tu¨m kılavuzlar en gu¨ncel halleriyle kitapta yer aldı.

Kitabımız 16 kısımda yer alan 95 bölu¨mden oluşmuştur. Her kısmın başlık sayfası sonrasında Kardiyoloji tarihinin seçilen 16 dönu¨m noktası ve öncu¨ bilim insanları ile ilgili kısa bilgiler kronolojik sıra ile sunulmuştur.

İlkinden 5 yıl sonra ikinci baskı hedeflenmişti. Kitap yayıncılığında devamlılığın sağlanmasının ne kadar zor olduğunu bir kez daha gördu¨k. Değerli arkadaşlarım yine yanımdaydı, bereket. . .

Ve hatta yeni yazarlar eklendi.

Kitabımızın tıp faku¨ltesi öğrencileri yanısıra kardiyoloji, iç hastalıkları, aile hekimliği ve acil tıp hekimliği anabilim dalları asistanları ve uzmanları için önemli bir Tu¨rkçe kaynak olacağı du¨şu¨ncesindeyiz.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: