Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ARABULUCULUK SÜRECİ - ANLAŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE PRATİK STRATEJİLER CİLTLİ / THE MEDIATION PROCESS - PRACTİCAL STRATEGİES FOR RESOLVİNG ( ARABULUCULUK SÜRECİ - ANLAŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE PRATİK STRATEJİLER CİLTLİ / THE MEDIATION PROCESS - PRACTİCAL STRATEGİES FOR RESOLVİNG )
ARABULUCULUK SÜRECİ - Anlaşmazlık Çözümünde Pratik Stratejiler Ciltli / the medıatıon process - Practical Strategies for Resolving
ARABULUCULUK SÜRECİ - ANLAŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE PRATİK STRATEJİLER CİLTLİ / THE MEDIATION PROCESS - PRACTİCAL STRATEGİES FOR RESOLVİNG ( ARABULUCULUK SÜRECİ - ANLAŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE PRATİK STRATEJİLER CİLTLİ / THE MEDIATION PROCESS - PRACTİCAL STRATEGİES FOR RESOLVİNG )
Barkod
: 9789940000000
Basım Yılı
: Ağustos 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 15,5x21,5
Sayfa Sayısı
: 704
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
60,00
İndirimli Fiyatı
48,60
Kazanılan Puan
146 NP
Bu kitabı 8,10 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 124 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Güncelleştirilmiş, Arabuluculuk Yazın Klasiği

Neredeyse 30 yıldan bu yana anlaşmazlık çözümü uygulayıcıları, üniversite öğretim elemanları ve öğrenciler alandaki en kapsamlı rehber olarak Arabuluculuk Süreci’ne başvurmaktadır. Arabuluculuk üzerine yazılmış en kapsamlı kitap olarak bu metin, anlaşmazlık çözümünün herhangi bir alanında—aile, toplum, istihdam, iş dünyası, çevre, kamu politikaları, çok-kültürlü veya uluslararası—çalışan yeni ve deneyimli anlaşmazlık çözüm uygulayıcıları için biçilmiş kaftandır. Bu kitap, uzmanlar için bir rehberdir ve dördüncü basım, alandaki gelişmelere ayak uyduracak şekilde genişletilmiş ve yenilenmiştir. Bu basım, arabuluculukta mükemmelliği sağlayacak ve anlaşmazlık yaşayanların kalıcı anlaşmalara varmalarına ve ilişkilerini sürdürmelerine yardımcı olacak yeni kaynaklar içermektedir.

• Arabuluculuk hizmeti sunma konusunda daha fazla bilgi ve en güncel yaklaşımlar

• Hem yaygın hem de özgün sorunlar için doğru stratejiyi seçme konusunda kapsamlı rehberlik

• Her türlü anlaşmazlıkla ilgili güncellenmiş yeni vakalar

• Gelişmekte olan kültürler arası ve uluslararası arabuluculuk alanı ve uygulamaları hakkında daha fazla bilgiArabuluculuk Süreci için Övgüler

Bir alan klasiği. Hem acemi hem usta uygulayıcılar için anlaşılır, uygulanabilir, anlamlı tavsiyeler. Şiddetle öneriyorum.

William Ury, Evet’e Ulaşmak kitabının ortak yazarı ve Üçüncü Taraf kitabının yazarı

Yeniden güncellenen Arabuluculuk Süreci, arabuluculuk üzerine yazılmış en iyi kitap olmaya devam ediyor.

Margaret L. Shaw, JAMS’de arabulucu; NYU Hukuk Fakültesinde Misafir Hukuk Profesörü

Moore’un klasik kitabının bu en yeni basımı arabuluculuğun gelişimi ve kültürel anlayışlar hakkında daha derinlemesine bir bakış içermekte. Bu kitap, arabuluculuk alanında çalışan tüm eğitimcilerin, öğretmenlerin ve uygulayıcıların kitaplığında bulunmalı.

John_Paul Lederach, Notre Dame Üniversitesi, Joan B. Kroc Uluslararası Barış Çalışmaları Enstitüsü’nde Uluslararası Barış İnşası Profesörü

“Chris Moore, tüm kuramsal çerçeveleri kendi başarılı, kapsamlı ve uluslararası arabuluculuk deneyiminden örneklerle sunuyor. Bu kitap arabuluculuk eğitimcileri, öğrencileri ve uygulayıcıları için bir başucu kaynağı. ”

Carrie Menkel-Meadow, Georgetown Üniversitesi Hukuk Merkezi, Georgetown-Hewlett Anlaşmazlık Çözümü ve Sorun Çözme Programı Hukuk Profesörü ve yöneticisi.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: