Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ULUSLARARASI VERGİ SİSTEMİ VE DENETİM: TÜRKİYE ABD İNGİLTERE VE DİĞER ÜLKELER ( ULUSLARARASI VERGİ SİSTEMİ VE DENETİM: TÜRKİYE ABD İNGİLTERE VE DİĞER ÜLKELER )
Uluslararası Vergi Sistemi ve Denetim: Türkiye ABD İngiltere ve Diğer Ülkeler
ULUSLARARASI VERGİ SİSTEMİ VE DENETİM: TÜRKİYE ABD İNGİLTERE VE DİĞER ÜLKELER ( ULUSLARARASI VERGİ SİSTEMİ VE DENETİM: TÜRKİYE ABD İNGİLTERE VE DİĞER ÜLKELER )
Barkod
: 9786059663595
Basım Yılı
: Temmuz 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24
Sayfa Sayısı
: 322
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
30,00
İndirimli Fiyatı
22,50
Kazanılan Puan
68 NP
Bu kitabı 3,75 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 1443 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Vergi Müfettişleri Dr. Mustafa Göktuğ Kaya ve Hüseyin Kamil İlik’in bu kitabı, başta ABD; İngiltere, Almanya gibi çeşitli ülkelerdeki vergi sistemini, uygulamasını ve denetimini Türk vergi sistemiyle karşılaştırarak değerlendirmek gibi zor bir misyonla yola çıkıyor. Yazarlar bu ülkelerdeki vergi yapısını, idare ve denetim yönünden örgütlenmeyi, vergi denetim sis- temini, uygulama farklılıklarını, vergi cezalarını ve uygulanma biçimlerini, ortaya koydukları için kitap, tam anlamıyla adına yakışır bir Uluslararası Vergi Sistemi ve Denetim kitabı olarak karşımıza çıkıyor.
Kitap yalnızca teorik bir kitap olmakla sınırlı kalmayıp uygulamayı ele alıp değerlendirmesi açısından büyük önem taşıyor. İşin teorik yanından kopmamış olsam da uzun zamandır vergi uygulamasından uzak kaldığım için bu kitabın bana bilgilerimi tazeleme ve genişletme imkânı yarattığını ifade etmek isterim.
Kitabın bence en önemli ve ayırt edici özelliği hem bir ders kitabı hem de uygulamayı anlatan bir uygulama kitabı olması. Ben de bu yaklaşımı sürekli denediğim için böyle bir harmanlamayı yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Kaya ve İlik, bu zor görevi başararak son derecede yararlı bir esere imza atmışlar.
Kitabı vergiyle ilgilenen ve konuyu merak eden herkese öneriyorum.
Dr. Mahfi EĞİLMEZ
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: