Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ÖRGÜT GELİŞTİRME ÖRGÜTSEL DEĞİŞİME YÖN VEREN SÜREÇ - ORGANİZATİON DEVELOPMENT THE PROCESS OF LEADİNG ORGANİZATİONAL CHANGE ( ÖRGÜT GELİŞTİRME ÖRGÜTSEL DEĞİŞİME YÖN VEREN SÜREÇ - ORGANİZATİON DEVELOPMENT THE PROCESS OF LEADİNG ORGANİZATİONAL CHANGE )
ÖRGÜT GELİŞTİRME Örgütsel Değişime Yön Veren Süreç - ORGANİZATİON DEVELOPMENT The Process of Leading Organizational Change
ÖRGÜT GELİŞTİRME ÖRGÜTSEL DEĞİŞİME YÖN VEREN SÜREÇ - ORGANİZATİON DEVELOPMENT THE PROCESS OF LEADİNG ORGANİZATİONAL CHANGE ( ÖRGÜT GELİŞTİRME ÖRGÜTSEL DEĞİŞİME YÖN VEREN SÜREÇ - ORGANİZATİON DEVELOPMENT THE PROCESS OF LEADİNG ORGANİZATİONAL CHANGE )
Barkod
: 9786053205654
Basım Yılı
: Mart 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17x24
Sayfa Sayısı
: 482
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
50,00
İndirimli Fiyatı
40,50
Kazanılan Puan
122 NP
Bu ürünü 1711 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

ÖRGÜT GELİŞTİRME Örgüt Geliştirme kişisel, takım ve örgüt düzeyindeki değişimleri yönlendirme konusunda öğrencilerin, yöneticilerin, değişim uzmanlarının ve uygulayıcıların ilgisine sunulmuş rehber bir kitaptır. Donald L. Anderson, klasik örgüt geliştirme teknikleri ile günümüze uygun ve farklı örgüt kademelerinde uygulanabilecek müdahaleleri anlatırken örgüt geliştirme etiği ile ilgili tartışmalara da yer vermektedir. Temel içeriği ve süreçleri izleyen bölümlerin sonundaki vaka incelemeleri ve örnek olay çalışmaları da öğrencilerin öğrendiklerini uygulamaya aktarabilmelerine yardımcı olmaktadır. Küreselleşmenin arttığı, teknolojilerin hızla değiştiği, ekonomik baskıların ve çalışanların beklentilerinin arttığı günümüzün rekabetçi çevrelerinde bu kitap, yararlı bir araç olacaktır. Kitabın Temel Özellikleri •Örgüt geliştirme sürecinin her aşaması detaylı şekilde açıklanmaktadır: giriş, sözleşme/kontrat, veri toplama, teşhis ve geri bildirim, müdahaleler ve değerlendirme. •Hem geleneksel örgüt geliştirme uygulamaları hem de değişime uyumlu yeni stratejilerin uygulanabilmesi için teori, araştırmalar ve danışmanlık teknikleri açıklanmaktadır. •Özel işletmeler, kamu kurumları, eğitim ve sağlık örgütleri gibi çalışma ortamlarında örgüt geliştirme uygulamalarının yararları gösterilmektedir. •En iyi örgüt geliştirme pratiklerinin (kişisel, takım ve örgüt düzeyinde müdahalelerle) gerçek dünyada uygulanmasına ilişkin yönlendirmeler yapılmaktadır. •Örnek olay incelemeleri ve vaka çalışmaları aracılığıyla öğrencilerin örgüt geliştirme kavramlarını analiz etmeleri, uygulamaları ve tartışmaları sağlanmaktadır. •Konularla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen okuyucular için ek okuma önerileri sunulmaktadır. Örgüt Geliştirme: Örgütsel Değişime Yön Veren Süreç kitabı işletme ve yönetim alanında; örgüt geliştirme, örgütsel değişim, liderlik ve örgütsel değişim gibi derslerde kullanılabilir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: