Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
KGK BAĞIMSIZ DENETÇİLİK SINAVINA HAZIRLIK GENEL HUKUK MEVZUATI ( TİCARET HUKUKU, BORÇLAR HUKUKU, İCRA VE İFLAS HUKUKU, MEDENİ HUKUK, VERGİ HUKUKU, SOSYAL GÜVENLİK MEVZUATI, İDARE HUKUKU )
KGK Bağımsız Denetçilik Sınavına Hazırlık Genel Hukuk Mevzuatı
KGK BAĞIMSIZ DENETÇİLİK SINAVINA HAZIRLIK GENEL HUKUK MEVZUATI ( TİCARET HUKUKU, BORÇLAR HUKUKU, İCRA VE İFLAS HUKUKU, MEDENİ HUKUK, VERGİ HUKUKU, SOSYAL GÜVENLİK MEVZUATI, İDARE HUKUKU )
Barkod
: 9789759138738
Basım Yılı
: 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19 x 26.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 284
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-7 iş günü temin
%23 İNDİRİM
Liste Fiyatı
25,00
İndirimli Fiyatı
19,25
Kazanılan Puan
58 NP
Bu ürünü 293 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Her geçen gün artan finansal piyasaların gelişmişlik düzeyi, piyasa oyuncularına ilişkin de yeni kuralların konulmasına yol açmaktadır. Para ve sermaye piyasalarının en önemli unsurlarından birisi güven iken, bir diğeri elde edilecek kazanç seviyesi ve bunun karşılığında üstlenilen risktir. Piyasaların derinleşmesi, bu kapsamda hem ürün çeşitliliğinin artması, diğer taraftan da işlem hacminin artması ile gerçekleşmekte olup, bu husus ekonomiler açısından büyük önem taşımaktadır. Bu önem çerçevesinde düzenleyici ve denetleyici otoriteler de istikrarlı, sağlıklı ve düzenli piyasalar için sürekli dinamik kalmak durumundadırlar.

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Kurumu tarafından açılan bağımsız denetçilik sınavı, 6 temel konudan oluşmaktadır. Sınava girecek adaylara çalışma kolaylığı sağlamak ve çok sayıda test çözümü ile bilgilerini daha da kalıcı kılmak açısından güncel konu anlatımını içeren bu kaynak kaynak KGK Bağımsız Denetçilik Sınavının Genel Hukuk Mevzuatı (Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Medeni Hukuk, Vergi Hukuku, Sosyal Güvenlik Mevzuatı, İdare Hukuku) bölümüne girecek adaylara yönelik hazırlanmıştır.

Her alt konu sonunda, daha önceki sınavlarda çıkmış veya çıkma ihtimali olan sorular, ayrıntılı çözümleri ile yer almakta olup, en sonda ise deneme sınavı bulunmaktadır. Bu bakış açısı ile hazırlanan kitap, en güncel bilgileri içeren kaynak niteliğindedir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: