Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
JSP ( JAVA İLE DİNAMİK WEB SAYFALARI OLUŞTURUN - 100'DEN FAZLA ÇALIŞMAYA HAZIR ÖRNEK UYGULAMA )
JSP ( JAVA İLE DİNAMİK WEB SAYFALARI OLUŞTURUN - 100'DEN FAZLA ÇALIŞMAYA HAZIR ÖRNEK UYGULAMA )
Barkod
: 9786055106041
Basım Yılı
: Haziran 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16.5 x 24 (cm)
Sayfa Sayısı
: 399
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%32 İNDİRİM
Liste Fiyatı
35,00
İndirimli Fiyatı
23,80
Kazanılan Puan
71 NP
Kategoriler
Bu ürünü 424 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

JSP (Java Server Pages), güç, performans, çalışabildiği platform genişliği, öğrenilmesindeki kolaylık ve vaadettikleri bakımından günümüzün en güvenli sunucu-taraflı teknolojilerinden biridir. JSP’nin popüler oluşunun sebebi, taşınabilir oluşudur: Çünkü Java ve Java kökenli programlar hemen hemen tüm işletim sistemi ve platformlarda aynı şekilde çalışabilmektedir. . .

İnternet’e bağlı bunca farklı kullanıcı ve sunucu bilgisayarı bunca farklı yazılım ve donanım kullandığı için Java teknolojileri günümüzde bu kadar ön plana çıkmıştır. Java teknolojisinin web programcılığına sunduğu en etkin ürünlerden biri olan, üstelik bedava sunulan JSP, ister Windows tabanlı olsun ister Unix ya da Linux tabanlı, bugün piyasadaki sunucuların çoğunda çalışabilmektedir. En az bunun kadar önemli olan bir diğer konu ise JSP’nin yüksek trafiğe sahip hassas web sitelerinde teknoloji olarak tercih edilmesidir. Buna sebep olarak Java’nın sahip olduğu yüksek güvenlik standartları gösterilebilir. Web programcılığı alanında profesyonelseniz ya da profesyonel olmayı düşünüyorsanız, başta e-ticaret olmak üzere veritabanı veya XML orijinli içerik, ziyaretçi tarafından gönderilen bilgilerin elde edilmesi ve işlenmesi, otomatik mail gönderme, blog, portal gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda JSP’den yararlanabileceksiniz. JSP’yi öğrenmek için de Türkçedeki en iyi, en güvenilir kaynak, güncellenerek 3. baskısı okura sunulan Numan Pekgöz’ün kitabı. . .

Sadece bir parça HTML bilginiz olması, bu kitabı okumaya başlamanız için yeterli. Web programcılığına ilgi duyuyorsanız, kitabı bitirdiğinizde JSP’ye hakim olduğunuzu fark edeceksiniz. Deneyimli yazar Numan Pekgöz’ün sizinle diyalog kurarak, konuları akıcı ve somut bir şekilde anlattığını görecek, web programcılığının hiç de zor olmadığını keşfedeceksiniz! JSP’nin Temelleri Tarih Nesneleri ile Çalışma Karar Kontrol Yapıları ve Döngüler Diziler ve Vektörler Nesneye Yönelik Programlama Esasları Class’lar, Hata Bildirileri ve Exception’lar Javabean’ler Dinamik İçerikli Web Sayfaları Form Bilgileri ile Çalışmak JSP ile Dosya ve Klasör Yönetimi Cookie’ler, Session’lar ve Login Çalışmaları JSP ile Veritabanı Uygulamaları MS SQL Server XML ve JSP JSP ile E-Mail Servlet’ler ve JSP Özgün JSP Takıları Dosya ve Klasör Yönetimi Dinamik Word, Excel ve Grafik Dosyaları Oluşturma 100’den Fazla Örnek Uygulama

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: