Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
İŞLETMELERDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR: PANDEMİ SONRASI ÖRGÜTLERİN GELECEĞİ ( İŞLETMELERDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR: PANDEMİ SONRASI ÖRGÜTLERİN GELECEĞİ )
İŞLETMELERDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR: Pandemi Sonrası Örgütlerin Geleceği
İŞLETMELERDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR: PANDEMİ SONRASI ÖRGÜTLERİN GELECEĞİ ( İŞLETMELERDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR: PANDEMİ SONRASI ÖRGÜTLERİN GELECEĞİ )
Barkod
: 9786254064784
Basım Yılı
: Ekim 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 650
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
60,00
İndirimli Fiyatı
48,60
Kazanılan Puan
146 NP
Bu ürünü 60 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Tarih boyunca, salgın hastalıkların adları ve etki alanları farklı olsa da büyük toplumsal yıkımlara neden olan küresel salgınların ekonomik, siyasi ve sosyal etkileri olmuştur. 2020 yılı başından itibaren dünya genelinde tüm insanların deneyimlediği Covid-19 pandemisi yaşamın her alanını etkilemiş; elbette iş dünyasını da önemli biçimde değiştirmiştir. Bu pandemi işletmelerdeki çalışanlardan küresel piyasalara kadar geniş çaplı etkileri olan bir salgın olarak kabul edilmektedir. Salgın döneminde önlem amacıyla ortaya çıkan mevcut düzenlemeler geçici bir süreç gibi algılansa da salgın sonrası belirsizliklerin dünya geneli için yeni bir düzen ve sistem anlamına geldiği tartışılmaktadır. Bu nedenle, “yeni normal” olarak tanımlanan söz konusu süreçte, işletmeleri, iş dünyasını ve çalışanları nelerin beklediğinin ortaya konulması ile bu krizin özellikle organizasyonel işlevler üzerindeki etkisini kapsamlı bir çerçevede anlamak önemlidir. Bu doğrultuda, kitabın misyonu, pandeminin ortaya çıkardığı değişimi ve bu değişime sürdürülebilirlik gayesiyle adapte olmak zorunda kalan işletmelerin uygulamalarının incelenmesi yanında, salgın öncesi mevcut olan yeni teknolojilerin ve paradigmaların işletmeler üzerindeki etkilerini de işlevler bazında ortaya koymaktır. Bu kapsamda, kitapta; strateji, örgüt teorisi, insan kaynakları, pazarlama ve finans konularında uzman değerli akademisyenler ile sektör uygulamalarına vakıf uzmanların görüşlerine yer verilmiştir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: