Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
İŞ HUKUKU (TÜRK ÇALIŞMA HUKUKU UYGULAMASI) ( FERDİ İŞ HUKUKU - <BR>
TOPLU İŞ HUKUKU - <BR>
SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU - <BR>
İŞ UYUŞMAZLIĞI )
İş Hukuku (Türk Çalışma Hukuku Uygulaması)
İŞ HUKUKU (TÜRK ÇALIŞMA HUKUKU UYGULAMASI) ( FERDİ İŞ HUKUKU - <BR>
TOPLU İŞ HUKUKU - <BR>
SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU - <BR>
İŞ UYUŞMAZLIĞI )
Barkod
: 9786054144112
Basım Yılı
: Ekim 2008
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 333
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
20,00
İndirimli Fiyatı
18,00
Kazanılan Puan
54 NP
Kategoriler
Bu ürünü 252 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

1940 yılında doğdu. 1965 yılında istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Siyasi İlimler Sosyal Siyaset bölümünden mezun oldu. 1965-1967 yılları arasında askerlik görevini yaptı. 1967-1970 yılları arasında Sosyal Sigortalar Kurumunda Aktüer Muavini olarak görev yaptı. 1970 yılında MEB adına İş Hukuku Sosyal Politika Doktorası yapmak üzere Fransa’ya gönderildi. Strasbourg (Fransa) Hukuk Fakültesinde doktorasını yaptı. 1977 yılında yurda döndü ve MEB Hukuk Müşavirliğinde raportör olarak göreve başladı. 1978 yılında MEB Ankara Meslek Yüksek Okuluna Müdür Başmuavini olarak atandı.

1979 yılında Erciyes (Kayseri) Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğretim görevlisi olarak göreve başladı. 2006 Eylül ayıda aynı Üniversiteden isteği ile emekli oldu. 10 Ekim 2006 tarihinde Çağ (Mersin) Üniversitesi Hukuk Fakültesinde göreve başladı ve bu tarihten bu yana İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Yüksek Hakem Kurulu Üyeliği Resmi Arabuluculuk Mahkeme Bilirkişiliği Ankara Meslek Yüksek Okulu Müdür Başmuavinliği Nevşehir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Müdürlüğü Bakü (Azerbaycan) Türk Dünyası İşletme Fakültesi Dekanlığı Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta) Güzel Sanat Fakültesi Dekanlığı Muğla Üniversitesi İİBF Dekanlığı Cumhuriyet Üniversitesi (Sivas) İİBF Dekanlığı Celal-Abad (Kırgızistan) Türk Dünyası İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanlığı Erciyes Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü Ticaret Hukuku Anabilim Dalı Başkanlığı Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Hacettepe Üniversitesinde Fırat (Elazığ) Üniversitesinde İnönü (Malatya) Üniversitesinde Anadolu (Eskişehir) Üniversitesinde Bakü Türk Dünyası İşletme Fakültesinde Süleyman Demirel Üniversitesinde Muğla Üniversitesinde Celal-Abad Türk Dünyası İşletme Fakültesinde Ufuk (Ankara) Üniversitesinde Erciyes Üniversitesinde Çağ Üniversitesinde lisans yüksek lisans ve doktora dersleri verdi. Üniversitelerde Senato, Yönetim Kurulu Fakültelerde Fakülte Kurulu, Yönetim Kurulu Disiplin Kurulu gibi üyeliklerde yüksek lisans doktora yardımcı doçentlik, profesörlük jürilerinde tez yöneticisi ve jüri üyeliklerinde bulundu. Uzun süre Türk İş Konfederasyonuna bağlı sendikalarda eğitim seminerlerinde ders verdi. DPT Özel İhtisas Komisyonlarında görev aldı.

1977 yılından bu yana İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalında Öğretim elemanı olarak görev yapmaktadır. Galen Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi 5 kitap ve 40 dan fazla yayınlanmış yazıları bulunmamaktadır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: