Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
İMZA: KARIN (  )
İmza: Karın
İMZA: KARIN (  )
Barkod
: 9786054771387
Basım Yılı
: Mayıs 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 21 (cm)
Sayfa Sayısı
: 344
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%28 İNDİRİM
Liste Fiyatı
17,59
İndirimli Fiyatı
12,66
Kazanılan Puan
34 NP
Kategoriler
Bu ürünü 365 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Sen buraya geldikten sonra ‘Japonya’da ruhun yaşamaya devam etsin’ diye bir sakura ağacı dikmişler; şimdi bir gör, dev gibi bir ağaç olmuş. . .

Seni burada kolay bulabileyim diye vasiyet etmiştim; ‘beni o sakuranın dibine gömün’ diye. . .

-Lale Manço Ahıskalı-“Kadının giydiği en güzel giysi, erkeğinin kollarıdır’’ demişler. Ben o kolları çok özlüyorum. “Burnunun direği sızlamak“ diye bir söz var ya, çok doğruymuş. Benim sızlıyor, hem de özlemden. Aydınlıklar içinde yat, mekanın cennet olsun kocam. . .

Seni seviyorum ve hep seveceğim. -Aylin Köksal- Sabahları öpmeden kapı dışarı çıkmazdı, akşam da kapıdan içeri girer girmez bir hafta görmemiş gibi sarılırdı. Çok sevecendi, çok. . .

Onu özlüyorum. -Cemre Birand- Meğerse kansermişsin. O süreçteki azmine, kabullenişine inanamamıştım. Süreç işlerken gördüğün “kemo“larla sen bir ağaç dibine, ben bir ağaç dibine kusarken meğerse ben hamileymişim. -Vuslat Sena Akay- Seni Affetmek mi? Artık sana inanmak mı? Gökyüzünden düşen tek çare damlam bile olsan, çaresizliklerden çare bekler yine de sana sığınmam. Seninle ve kendimle mücadelem bitmiştir. -Gül Meyenay- Aşk bir kaderdir. Karşılıklı aşklar eğer evlilikle birleşirse güzel olur. Eğer evlilik medeni bir boşanmayla biterse, yine güzel olur. Çünkü yeni bir aşk için insan farkında olmadan bekler. Ve ansızın gelir bulur aşk insanı. Boşanmak mı daha zor, dul kalmak mı daha zor? Bunu ancak yaşayan bilir. Boşanmayı da yaşadım, ölümü de gördüm. Kollarımda son nefesini vererek, bana hayatın, gerçek bir gurbet ve hasretten ibaret olduğunu öğrettin. Ey çocuk, sen bana sevmeyi-sevilmeyi, almadan vermeyi öğrettin. Aşkı söyledin, yazdın, yürekten davrandın, ansızın gittin. Aşk bir geliş-gidiş’miş anladım. Mutluluk için. . .

-İlkim H. Karaca-Daha önce imza: Kızın ile listelere giren kitabın devamı
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: