Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
İLKOKUL VE ORTAOKUL MATEMATİĞİ- GELİŞİMSEL YAKLAŞIMLA ÖĞRETİM / ELEMENTARY AND MIDDLE SCHOOL MATHEMATICS - TEACHİNG DEVELOPMENTALLY ( İLKOKUL VE ORTAOKUL MATEMATİĞİ- GELİŞİMSEL YAKLAŞIMLA ÖĞRETİM / ELEMENTARY AND MIDDLE SCHOOL MATHEMATICS - TEACHİNG DEVELOPMENTALLY )
İLKOKUL VE ORTAOKUL MATEMATİĞİ- Gelişimsel Yaklaşımla Öğretim / ELEMENTARY AND MIDDLE SCHOOL MATHEMATICS - Teaching Developmentally
İLKOKUL VE ORTAOKUL MATEMATİĞİ- GELİŞİMSEL YAKLAŞIMLA ÖĞRETİM / ELEMENTARY AND MIDDLE SCHOOL MATHEMATICS - TEACHİNG DEVELOPMENTALLY ( İLKOKUL VE ORTAOKUL MATEMATİĞİ- GELİŞİMSEL YAKLAŞIMLA ÖĞRETİM / ELEMENTARY AND MIDDLE SCHOOL MATHEMATICS - TEACHİNG DEVELOPMENTALLY )
Barkod
: 9786254067570
Basım Yılı
: Ocak 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21,5x27,5
Sayfa Sayısı
: 664
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
120,00
İndirimli Fiyatı
97,20
Kazanılan Puan
292 NP
Bu ürünü 1652 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Elementary and Middle School Mathematics Teaching Developmentally adlı kitabın 10. basımından Türkçeye çevrilen bu eser; öğrenmeyi merkeze almakta, güncel araştırma sonuçlarını yansıtmakta, farklı ve özgün teknolojilerin kullanımını önemsemekte ve bağlama dayalı olan/olmayan problem durumlarından hareket etmektedir. Eserde, üst düzey matematiğe doğru gelişimin nasıl olacağı, felsefi temeller ve zengin etkinliklerle somutlaştırılmaktadır. Kitabın, Matematiğin hayatımızı zenginleştiren insani bir çaba olduğuna inanan araştırmacılar, öğretmenler ve öğretmen adayları için önemli bir başvuru eseri olduğunu, Matematik eğitimi alanında ülkemizde yayımlanmış kaynak kitapları destekleyen, tamamlayan ve farklılaşan yönleriyle önemli açılımlar sunduğunu ve Matematiğin değerini takdir etmenizi sağlayacak önemli bir kaynak olduğunu, düşünmekteyiz. Derslerinde matematik öğretimlerini geliştirmeyi düşünen sınıf ve matematik öğretmenleri için önemli bir kaynak olma potansiyeline sahip olan eser, ayrıca, eğitim fakültelerinin sınıf öğretmenliği ve matematik öğretmenliği lisans ve lisansüstü programlarına devam eden öğrenciler için de değerli bir kaynak olma özelliği taşımaktadır. Güncel araştırmaları yansıtan ve ele alınan konularda yaşanan zorluk ve kavram yanılgılarını ve bunlara yönelik önerileri içeren bu eserin; ilkokul ve ortaokul matematik derslerinde etkin olarak kullanılması sırasında matematiğin daha iyi nasıl öğrenileceğine/öğretileceğine yönelik bir anlayışın gelişmesine katkı sağlaması bizleri mutlu edecektir. Ümidimiz, bu eserin matematik eğitimi alanına katkı sağlamasıdır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: