Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
İLKÖĞRETİMDE BEDEN EĞİTİMİ DERSİ ETKİNLİKLERİ / 4-8. SINIFLAR YENİ ÖĞRETİM PROGRAMI ( İLKÖĞRETİMDE BEDEN EĞİTİMİ DERSİ ETKİNLİKLERİ / 4-8. SINIFLAR YENİ ÖĞRETİM PROGRAMI )
İLKÖĞRETİMDE BEDEN EĞİTİMİ DERSİ ETKİNLİKLERİ / 4-8. Sınıflar Yeni Öğretim Programı
İLKÖĞRETİMDE BEDEN EĞİTİMİ DERSİ ETKİNLİKLERİ / 4-8. SINIFLAR YENİ ÖĞRETİM PROGRAMI ( İLKÖĞRETİMDE BEDEN EĞİTİMİ DERSİ ETKİNLİKLERİ / 4-8. SINIFLAR YENİ ÖĞRETİM PROGRAMI )
Barkod
: 9786053951070
Basım Yılı
: Nisan 2008
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19,5x27,5
Sayfa Sayısı
: 314
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
28,00
İndirimli Fiyatı
22,68
Kazanılan Puan
67 NP
Bu ürünü 731 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Öğrenci bir bireydir ve onun bireyselliği günden güne, görevden göreve, zamandan zamana değişir. Beden eğitimi öğretmenleri olarak biz, öğrencinin değişen süreçlerde gösterdiği farklılığa saygı göstermeliyiz ve bu bütünsel oluşumun hareket eğitimi sorumluluğunu kabul etmeliyiz. Öğrencinin giderek kendi başına olmasına izin vererek onun tam potansiyelini başarmasına yardım etmek için ona enerjimizi, zamanımızı ve sevgimizi vermek zorundayız. Öğrenci kendi kendine kararlar alabilmelidir. Bundan dolayı biz öğrencinin doğru seçimler yapma yeteneğini geliştirmesinde ona yardım etmeliyiz. Böylece öğrenci sosyal ve fiziksel çevreye uyumdaki rolünü uygun bir şekilde düzenleyebilir. Her çocuk farklı deneyimlerle farklı ilerleyişlere özgü kavrayış ve beceriler geliştirebilir Çocuk için anlamlı olan, beden eğitimi öğretmeninin kendisi için hareket yeteneğini geliştiren deneyimler sağlamasıdır. Hareket yeteneği onun düşünce sürecinde ver alır ve çocuğun kendine ve başkalarına saygı göstermesine yol açar. Çocukta hem değer sisteminin gelişmesine hem de değer vermesine katkı sağlar. Bu çalışma içinde yer alan beden eğitimi ye spor etkinlikleri yapılandırmacı yaklaşım göz önünde bulundurularak şekillendirilmiştir. Yapılandırmacı yaklaşımla ele alınan beden eğitimi ve spor etkinlikleri yukarıda değinilen değerlerin kazanım olarak elde edilme sürecine katkılar sunar.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: