Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ İLE HARİTA VE KADASTRO TEKNİKERLİĞİ İÇİN PRATİK JEODEZİK HESAPLAR ( HARİTA MÜHENDİSLİĞİ İLE HARİTA VE KADASTRO TEKNİKERLİĞİ İÇİN PRATİK JEODEZİK HESAPLAR )
Harita Mühendisliği ile Harita ve Kadastro Teknikerliği İçin PRATİK JEODEZİK HESAPLAR
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ İLE HARİTA VE KADASTRO TEKNİKERLİĞİ İÇİN PRATİK JEODEZİK HESAPLAR ( HARİTA MÜHENDİSLİĞİ İLE HARİTA VE KADASTRO TEKNİKERLİĞİ İÇİN PRATİK JEODEZİK HESAPLAR )
Barkod
: 9786254069062
Basım Yılı
: Mayıs 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 334
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
38,00
İndirimli Fiyatı
30,40
Kazanılan Puan
91 NP
Bu ürünü 69 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Bu kitap, Meslek Yüksekokulları Harita ve Kadastro Programı eğitimindeki müfredat programında belirtilen ve ilave edilen bir kısım mesleki konu için ve aynı zamanda Harita Mühendisliği eğitimine başlangıçta yararlı olması için hazırlanmıştır ve bir başvuru kitabı olmasına özen gösterilmiştir. Mesleki hesap eğitiminde yer alan konular içindeki mesleki problemlerin, düzlem geometri ve düzlem trigonometri bilgileri yardımıyla nasıl çözümlendiği, konuyla ilgili örnekler de verilerek açıklanmıştır. Konunun daha iyi öğrenilmesini pekiştirmek ve öğrencilerin çözüm yapmalarını sağlamak amacıyla, konuyla ilgili çok sayıda problem oluşturulmuş ve çözümleriyle birlikte sunulmuştur.
Kitaba ilave edilen konulardan bir kısmı, Arazi Ölçmeleri dersinin müfredatı içinde yer alırken bir kısmı da pratik hayatta karşımıza çıkabilecek mesleki problemlerin çözümüne yöneliktir. İlave edilen bu konuların, uygulamada ortaya çıkabilecek sorunları çözeceği ve eksikliği gidereceği umulmaktadır.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: