Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
HAFIZA VE EŞLEŞTİRME KARTLARIM - MESLEKLER (  )
Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Meslekler
Yorumları oku
HAFIZA VE EŞLEŞTİRME KARTLARIM - MESLEKLER (  )
Yayınevi:
%33 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19 x 11 (cm)
Sayfa Sayısı
: 48
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 40,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 26,80 TL
Kazanılan Puan
: 80 NP
Barkod
: 8681465072560
Basım Yılı
: 2017
Ürünün Tanıtımı

0-3 Yaş Gelişim ve Q Bebek


0-3 yaş arasında yürüme, konuşma, iletişim kurma, düşünme, akıl yürütme ve sorun çözme gibi birçok beceri kazanılır. Bu beceriler, döneminde kazandırılmaz ise sonraki dönemlerde kazandırılması zor olabilir. Bu dönemdeki eğitimler sadece dil, matematik ve problem çözme gibi akademik başarıları değil aynı zamanda toplumsal yaşam için gerekli olan toplumsal kurallar, iletişim kurma, empati, sorumluluk alma, iş birliği gibi sosyal becerileri geliştirmesi ve öğrenmeyi güçlendirmesi açısından da önemlidir.


Bu temelde 0-3 yaş dönemi bebek ve çocuklarımızın IQ ve EQ gelişimlerinin ve gelişim alanlarının da doğru şekilde desteklenebilmesine yönelik olarak olarak Erken Çocukluk Eğitim Programı çerçevesinde hazırlanan ve www. qbebek. com portalımızdan her aya özgü içeriklerle ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan üstün bir gelişim programını da destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış, zengin içeriklere sahip Q Bebek Eğitim & Gelişim Kartlarımızı ailelerimiz, eğitimciler ve eğitim kurumlarımızın kullanımına yönelik hazırladık.


Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Meslekler Kullanım


Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Meslekler 21 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.


Setimizde 16’şar kart ve 3 gruptan oluşan toplam 48 mukavva vardır.


İlk gruplar hafıza kartları ve oyunu, ikinci gruplar ise eşleştirme kartları ve oyunu şeklinde kullanılır.


Hafıza kartları grubu birbirinin aynı olan ve mesleklerden oluşan 36 karttan, eşleştirme grubu ise 18 meslek ile 18 mesleğe ait obje kartından oluşmaktadır.


Hafıza kartları ile çalışma yaparken kullanılacak aynı olan meslek kartlarından istenilen sayıda kartın resimli yüzleri kapalı olacak şekilde kullanılır. Kapalı olan kartlar içinden herhangi bir kart açılır ve daha sonra başka bir kart açılır. Resimler aynı ise bu 2 kart oyun dışına çıkarılır, farklı ise ikisi de kapatılarak tekrar oyuna dahil edilir. Aynı mesleği bulan kişi oyuna devam eder. Açılan kartlar birbirinden farklı ise sıra diğer oyuncuya geçer.


Eşleştirme kartları ile çalışma yaparken birçok farklı oyun oluşturabilirsiniz. Bunlardan biri kullanılacak aynı meslek kartlarından istenilen sayıda kartın resimli yüzleri açık olacak şekilde oyunculara eşit sayıda dağıtılır. Mesleklere ait obje kartları ise kapalı şekilde durur. Sıradaki oyuncu kapalı olan obje kartlarından birini açar ve eğer elinde bulunan mesleğe ait bir obje bulursa elindeki eşleşen kartları oyundan çıkarır ve bu şekilde devam eder.


Eğer çekilen kart oyuncunun elinde bulunan meslek kartlarının biri ile eşleşmez ise çekilen kart kapatılır ve sıra diğer oyuncuya geçer.


Elindeki kartları ilk bitiren oyuncu oyunu kazanır.


Q Bebek Hafıza ve Eşleştirme Kartlarım - Meslekler ailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Bu ürünü 302 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: