Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
GÖRSEL SANATLARDA ANLAM VE ALGI (  )
Görsel Sanatlarda Anlam ve Algı
GÖRSEL SANATLARDA ANLAM VE ALGI (  )
Barkod
: 9789758015146
Basım Yılı
: Eylül 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 15.5 x 21 (cm)
Sayfa Sayısı
: 240
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
80,00
İndirimli Fiyatı
72,00
Kazanılan Puan
216 NP
Kategoriler
Bu ürünü 700 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Güzel Sanatlar’la ilgilenenlerin başucu kitabı olmaya ve sanat öğrencilerinin derslerinde kaynak olarak kullanılmaya aday bir kitap; “Görsel Sanatlarda Anlam Ve Algı“. . .

Görsel sanatlar alanında yaratılan eserlerin doğru okunabilmesi, bunun sonucunda doğru yorumlanabilmesi için bilinmesi gerekli olan kompozisyon, estetik, renk, göstergebilim konuları, sanat tarihi ve farklı bakış açıları ile yorumlanan tasarımların tamamı bu kitapta. . .

Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Güler Ertan ve T. C. İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programı, Dr. Emin Sansarcı’nın kaleminden, geçmişten günümüze resim, grafik tasarım ve fotoğraf alanında görsel okumalar. . .

Güzel sanatlar alanında gerçekleşen değişim, teknolojinin dahil olduğu sanat alanları ve bunun sonucunda bu disiplinlerde yaşanan farklılıklar. Dijitalin getirdiği kolaylıklar ve yitirilmesine yol açtığı değerler. Yaratıcı tasarım örnekleri ile zenginleştirilmiş olan bu kitap ile Grafik Tasarım ve Fotoğraf alanlarında temel bilgiler edinebilir, bu örneklerin değerlendirmesi, karşılaştırması ve kitabın içeriğine dahil olan DVD’de yer alan; Prof. Güler Ertan’ın fotoğrafları ile yaratılmış, “Dans ve Renk“, “Dans ve Ruh“ ve “Nefes“ isimli dia gösterileri ile modern ile postmodernin farklarını görebilirsiniz. Günümüzde her alanda karşılaşılan görsel kodları anlamlandırmada ve yorumlamada yardımcı, yalnızca görsel sanatlar değil, aynı zamanda algı konusunda da yararlanılabilecek bir kitap.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: