Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
GİRİŞİMCİLİĞİN VE KÜÇÜK İŞLETME YÖNETİMİNİN TEMELLERİ ( GİRİŞİMCİLİĞİN VE KÜÇÜK İŞLETME YÖNETİMİNİN TEMELLERİ - ESSENTİALS OF ENTREPRENEURSHİP AND SMALL BUSİNESS MANAGEMENT )
GİRİŞİMCİLİĞİN VE KÜÇÜK İŞLETME YÖNETİMİNİN TEMELLERİ
GİRİŞİMCİLİĞİN VE KÜÇÜK İŞLETME YÖNETİMİNİN TEMELLERİ ( GİRİŞİMCİLİĞİN VE KÜÇÜK İŞLETME YÖNETİMİNİN TEMELLERİ - ESSENTİALS OF ENTREPRENEURSHİP AND SMALL BUSİNESS MANAGEMENT )
Barkod
: 9786051338477
Basım Yılı
: Temmuz 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 215x275 mm
Sayfa Sayısı
: 720
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
60,00
İndirimli Fiyatı
48,60
Kazanılan Puan
146 NP
Bu ürünü 2137 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitap, girişimci olarak yeni bir işe başlayan ya da girişimci olup işlerini sistemli ve stratejik olarak büyütmek isteyen kişilere girişimciliğin tüm yönlerini kapsayan pratik bir rehberdir. Özellikle 21. yüzyılda girişimciliğin kaçınılmaz gerekliliği olan fırsatlarınhızlı olarak geliştirilip, karlı şirketlere dönüşmesinde gerekli olan stratejiyi sistemli olarak okuyucuları adım adım yönlendirmektedir. Başarılı bir işletme oluşturmak için gerekli tüm prosedürler bu kitapta mevcutdur: Düzgün yasal altyapıyı, İş modelleri ve planları, organizasyon modelleri, Pazarlama stratejileri, Güçlü finansal alt yapı, Fikri Sınai Mülki Haklar Patentleme ve Lisanslama Müşteri ihtiyaç analizleri ve müşteri memnuniyeti. Günümüzde piyasaları büyüten küçük işletme ve girişimcilerin haberleriyle dolu. Girişimcilik özellikle de küçük işletmelerin girişimcilik hareketi küresel ekonomide büyük bir güç haline geldi. Dünya çapında politika yapıcılar artık küçük ama dinamik girişimcilerin, ekonomik gelişme ve refahın artmasında oynadıkları önemli rolden haberdarlar. Yaratıcı, müşteri odaklı, yeni ürün ve hizmetler sunan, kendilerini başarılı olmaya adamış, dinamik, kararlı kadın ve erkek girişimcilerin ellerinde yeni bir girişimcilikten söz edilmekte. İste bu kitap, bu yeni girişimcilik için okuyuculara yol haritası vermekte. Girişimciliğin öğretilebilecek önemli sırlarını vererek, empati yoluyla küçük değerlerden nasıl fark yaratabileceğine vurgu yapmaktadır. Ayrıca kitap sosyal inovasyon ve sosyal girişimcilik ile ekonomik refah sağlamanın ötesinde dünyayı daha yaşanılası bir yer haline getirmedeki sistemi de sunmaktadır. Kitabın en önemli vurgusu ise bu yeni girişimcilik ruhuna sahip olanların daha kolay bir şekilde pek çok insanın yaşam standartlarını artırma becerisini kanıtlayan sosyo-ekonomik-kültürel-çevresel devrime liderlik etme üzerine kurgulanmıştır. Küçük işletmelerin yönetiminde ve/ya girişimcilik derslerinde bu kitabı kullanarak yaşadığımız toplumda ya da dünya çapında kısa-orta-uzun süreli olumlu değişiklikler meydana getirmek mümkün olacaktır. Sosyo-ekonomik-kültürel-çevresel değişim ve dönüşüme katkı sağlayan bu kitap ile iş başarısı ve finansal zenginlik elde etmek ve yeni girişimcilerden olmak için düşünme şeklini değiştiren ve stratejik hedefleri koyarak gerçekleştirmeyi sağlamak kolay olacaktır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: