Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
GİRİŞİMCİLER İÇİN İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK İNŞAATA BAŞLANGIÇ, İNŞAAT AŞAMALARI, MÜTEAHHİTLİK YÖNTEMLERİ VE VERGİLENDİRME ( GİRİŞİMCİLER İÇİN İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK İNŞAATA BAŞLANGIÇ, İNŞAAT AŞAMALARI, MÜTEAHHİTLİK YÖNTEMLERİ VE VERGİLENDİRME )
Girişimciler İçin İnşaat ve Müteahhitlik İnşaata Başlangıç, İnşaat Aşamaları, Müteahhitlik Yöntemleri ve Vergilendirme
GİRİŞİMCİLER İÇİN İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK İNŞAATA BAŞLANGIÇ, İNŞAAT AŞAMALARI, MÜTEAHHİTLİK YÖNTEMLERİ VE VERGİLENDİRME ( GİRİŞİMCİLER İÇİN İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK İNŞAATA BAŞLANGIÇ, İNŞAAT AŞAMALARI, MÜTEAHHİTLİK YÖNTEMLERİ VE VERGİLENDİRME )
Barkod
: 9789750247088
Basım Yılı
: Şubat 2018
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x24 cm
Sayfa Sayısı
: 296
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%8 İNDİRİM
Liste Fiyatı
46,00
İndirimli Fiyatı
42,32
Kazanılan Puan
127 NP
Bu ürünü 851 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Gördüğü yoğun ilgi sonucunda, kısa sürede üçüncü baskısı yapılan bu kitap, müteahhitlik mesleği ile ilk kez tanışacak olanlar, müteahhitlik mesleğine ilgi duyanlar ya da hali hazırda müteahhitlik yapanlara yönelik bir çalışmadır. Çalışmada okuyucunun müteahhitlik mesleğine sıfırdan başlayacağı esas alına-rak; müteahhitliğin tanımı, mesleğe giriş koşulları, müteahhitlik yöntemleri, kurumsallaşma, sözleşme ve yönetim gibi bilgilere yer verilerek başlanmıştır. İlerleyen bölümlerde inşaat öncesi aşamalar, imar ve ruhsat, inşaat yapım aşamaları, bina maliyet hesaplamaları, metraj hesapları, ihale ve hakedişler, proje ve şantiye yönetimi ve son olarak; işin pazarlaması, satılması, müşteri hizmetleri ve vergilendirilmesi gibi konular işlenmiştir. Kitapta teorik bilgilerden yola çıkılarak pratik inşaat uygulamaları ayrıntılı olarak incelenmektedir. Ancak konular, herkesin faydalanabileceği şekilde sade ve anlaşılır bir dille, örnek olaylarla desteklenerek hazırlanmıştır. Müteahhitlik mesleğinin ana işi olan inşaat yapımı ve yönetimi bu çalışmanın ana konusunu oluşturmaktadır. Müteahhit ve Girişimcilik Müteahhitlik Sektörü Genel Görünüm Müteahhit Olma Şartları ve Yöntemleri Müteahhit Firmalarda Yönetim ve Organizasyon Proje ve Şantiye Yönetimi İnşaat Sözleşmeleri İnşaat Aşamaları İnşaat Ruhsatı için Gerekli Resmi Aşamalar İnşaat Alanı Hesaplama Yöntemleri Bina Maliyet Hesaplama Yöntemleri Metraj Hesaplama Yöntemleri İhale İşleri, Hakediş ve Kabuller Satış Yöntemleri ve Tapu İşlemleri İnşaat İşlerinde Vergilendirme

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: