Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
GENEL İŞLETME (  )
GENEL İŞLETME (  )
Barkod
: 9786257881548
Basım Yılı
: Ekim 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24 (cm)
Sayfa Sayısı
: 368
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
42,00
İndirimli Fiyatı
37,80
Kazanılan Puan
113 NP
Bu ürünü 184 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Günümüzde işletmecilik kavramı hayatımızı bir bütün olarak sarmaktasır. Gerek fiziksel ve gerekse sosyal ihtayaçlarımızın giderilmesinde her gün defalarca değişik büyüklük, işleyiş ve nitelikte işletmelerden yararlanmaktayız. İşletmeler gün geçtikçe toplumda daha fazla yer edinmekte ve toplumsal işleyiş üzerindeki etkilerini her geçen gün arttırmaktadır. Özel sektörlerde faaliyette bulunan işletmeler kar elde edip hayatlarını devam ettirmek amacıyla toplumdaki bireylerin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak.

Ürün ve hizmet üretmektedirler. Diğer taraftan kamu sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde ise Topluma hizmet ve toplum yararı önplandadır. Girişimcilik ekosistemde en uygun kuruluş yerini belirlemek ve kuruluş aşamalarını iyi analiz etmek işletmenin geleceği açısından önem arz etmektedir. Kapasite kavramı ve türlerinin mevcut ve gelecek konumu için iyi bilinmesi beraberinde, işletmelerin büyüme stratejilerini doğru belirlemesi, hem Pazar payını arttırmak hemde müşteri memnuniyeti odaklı kar sağlamak için avantajlar sunmaktadır.

Yönetim, tarih boyunca belirli işlerin yürütülebilmesi amacıyla bir araya gelen birden fazla insanın bulunduğu her ortamda var olagelmiştir. Belirli işlerin yapılması için ihtiyaç duyulan planlama, örgütlenme, yürütme, koordine ve kontrol etme faaliyetlerinin tümü yönetim ve yöneticilik faaliyetlerini oluşturmaktadır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: