Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
GEMBA KAIZEN “SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYE SAĞDUYULU BİR YAKLAŞIM” - ( GEMBA KAIZEN “SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYE SAĞDUYULU BİR YAKLAŞIM” - )
GEMBA KAIZEN “Sürekli İyileştirmeye Sağduyulu bir Yaklaşım” -
GEMBA KAIZEN “SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYE SAĞDUYULU BİR YAKLAŞIM” - ( GEMBA KAIZEN “SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYE SAĞDUYULU BİR YAKLAŞIM” - )
Barkod
: 9786051338705
Basım Yılı
: Kasım 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23,5
Sayfa Sayısı
: 448
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
52,00
İndirimli Fiyatı
42,12
Kazanılan Puan
126 NP
Bu ürünü 2639 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Organizasyonlar, günümüzün yoğun rekabet altındaki küresel ekonomisinde ayakta kalabilmek için, her zamankinden daha çok etkili ve kazançlı olmak zorundadırlar. Sorun çözücü çalışanlar geliştirmek, üretkenliği arttırmak, kaliteyi iyileştirmek ve israfı azaltmak ana başarı faktörleridir. Bu amaçları gerçekleştirecek kanıtlanmış stratejiler, bu öncü kılavuzda açıklanmıştır. Gemba Kaizen, kaynağını Japon iş felsefesindan alan, sürekli iyileştirme ve süreç yeniliği yöntemi olan Kaizen’in, anahtar işlemlerin yapıldığı yer olan Gemba’daki kritik iş performansı alanlarına uygulanışını göstermektedir. Kitabın ikinci baskısı, bu tanımlayıcı çalışmanın uzun süredir beklenen, baştan sona güncellenmiş halidir. Sonuç, en yaşamsal iş süreçlerindeki maliyet etkili, küçük iyileştirmeleri gerçekleştirmek için geliştirilmiş bir yaklaşımdır. Kaizen kavramını İngilizce konuşan dünyaya tanıtan tanınmış bir kalite yönetimi uzmanı tarafından yazılan bu yenilikçi kılavuz, geniş bir yelpazedeki sektörlerden birçok uluslararası başarı öyküleri ve örnekleriyle donatılmıştır. Bu örnekler maliyetin nasıl azaltılacağını, kalitenin nasıl iyileştirileceğini ve müşteri memnuniyetinin nasıl arttırılacağını göstermektedir. Bu kapsamlı kaynakta ayrıntılı olarak yer alan önemli Gemba Kaizen konuları şunlardır: •Gemba’da kalite, maliyet ve teslimat •İş yeri organizasyonunun beş adımı olan 5S •Değer katmayan işlemleri teşhis etmek ve yok etmek •İşyerinde gözetmenlerin görevleri •Gemba yöneticilerinin yüksek performansı sağlamadaki rolleri •Kaizen kültürüne liderlik yapmada CEO’nun rolü •Tam Zamanında ve Toplam Akış Yönetimi •Görsel Yönetim

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: