Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
“GELENLER” 29. ULUSLARARASI EĞİTİMDE YARATICI DRAMA KONGRESİ (25-28 EKİM 2018 ANKARA) ( “GELENLER” 29. ULUSLARARASI EĞİTİMDE YARATICI DRAMA KONGRESİ (25-28 EKİM 2018 ANKARA) )
“Gelenler” 29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi (25-28 Ekim 2018 Ankara)
“GELENLER” 29. ULUSLARARASI EĞİTİMDE YARATICI DRAMA KONGRESİ (25-28 EKİM 2018 ANKARA) ( “GELENLER” 29. ULUSLARARASI EĞİTİMDE YARATICI DRAMA KONGRESİ (25-28 EKİM 2018 ANKARA) )
Barkod
: 9786257676779
Basım Yılı
: Mayıs 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5 cm
Sayfa Sayısı
: 590
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%15 İNDİRİM
Liste Fiyatı
64,00
İndirimli Fiyatı
54,40
Kazanılan Puan
163 NP
Bu ürünü 60 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Yaratıcı dramada çember önemlidir. Çember noktalardan oluşur. Bu çemberde her bir nokta insanı ve insana özgü olanı ifade eder. Çemberdeki insan; doğal yapısını koruyarak, evrensel değerler ve eşitlik ilişkisi içinde çemberin devamlılığını ve devinimini birbirine tutunarak ve birbirinden güç alarak sağlar. İnsanlık tarihiyle beraber kurulan çemberlerin çeşitli nedenlerle koptuğunu, insanın tek tek veya topluluklar halinde dağıldığını, bir yerlere gitmek ya da bir yerlerden gelmek için yola çıktığına ya da çıkarıldığına tanık oluruz. Kimileri çoktan geldi… Kimileri de gelmek üzere… Gitmeyi düşünenler ya da bugün gelenler, geride bıraktıkları ve yanına sığdırabildikleri ile gelebildikleri yerdeler. Gelenler kimler? Niçin geldiler? Geride neler bıraktılar, yanlarına neler sığdırabildiler? Yanlarına sığdırabildikleri ile geldikleri yere sığabildiler mi? Sığabilmelerinin koşulları var mıydı? Çemberin içinde, dışında ya da merkezindeler mi? Bu sorulara Çağdaş Drama Derneği tarafından gerçekleştirilen ve konusu “Incomers/Gelenler…” olan, 29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi’nde yanıtlar aranmıştır. Kongrede göç, mülteci, iltica gibi kavramlar, konferans, bildiri ve yaratıcı drama atölyelerinde tartışılmış ve değerlendirilmiştir. Kitapta ulusal ve uluslararası düzeyde yönetilen yüzlerce etkinlik örneklerine yer verilmiştir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: