Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ETKİLİ ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - ARAŞTIRMA TEMELLİ UYGULAMA - EFFECTICE TEACHING METHODS- RESEARCH-BASED PRACTİCE ( ETKİLİ ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - ARAŞTIRMA TEMELLİ UYGULAMA - EFFECTICE TEACHING METHODS- RESEARCH-BASED PRACTİCE )
ETKİLİ ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - Araştırma Temelli Uygulama - EFFECTICE TEACHING METHODS- Research-Based Practice
ETKİLİ ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - ARAŞTIRMA TEMELLİ UYGULAMA - EFFECTICE TEACHING METHODS- RESEARCH-BASED PRACTİCE ( ETKİLİ ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - ARAŞTIRMA TEMELLİ UYGULAMA - EFFECTICE TEACHING METHODS- RESEARCH-BASED PRACTİCE )
Barkod
: 9786051339382
Basım Yılı
: Şubat 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21,5 x 27,5
Sayfa Sayısı
: 486
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
100,00
İndirimli Fiyatı
81,00
Kazanılan Puan
243 NP
Bu ürünü 7210 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Gerek mevcut öğretmenler gerekse yeni yetişen öğretmen adaylarının, gündelik yaşamda, eğitim sitemlerinde ve teknolojik anlamda ortaya çıkan değişim ve dönüşümlere hazırlanması, yeni beceri ve yetilerle geleceğin öğretmeni olma konusunda kendilerini yenilenmesi bir zorunluluk hâline gelmiştir. Bu durum, öğretim temel becerilerinin yanında çağcıl gelişmelere uyum sağlamaya dönük yeni beceri alanlarını tanıma ve edinmeyi de gerektirmektedir. Elimizde çevirisi bulunun ’ Etkili Öğretim Yöntemleri’ kitabı, bu temel ilke çerçevesinde hazırlanmış, araştırma temelli bir öğretim kitabıdır. Yazar, öğretim sürecinin düzenlenmesinde uygulanacak stratejilerden, sınıfta öğrenmelerinin yönetimine; öğrencilerle kurulacak iletişime ilişkin stratejilerden, değerlendirme sürecinde kullanılacak yöntem ve stratejilere kadar öğrenme sürecinin önemli konu alanlarını uygulama temelli olarak açıklamaya çalışmıştır. Kitabın bu anlamda en önemli üstünlüğü teori ve uygulamayı bütünleştirirken, çağcıl gelişmeleri sürece yansıtmaya çalışmasıdır. Bu nedenle kitabın öğretmen adaylarının, gelecekte icra edecekleri mesleğe hazırlanmaları konusunda önemli beceriler kazanmalarında destek sağlama potansiyelinin yanında, hâlen mesleğini icra eden öğretmenlerin de kendilerini yenileme ve geliştirme için başvuracağı temel bir eser olacağı inancındayız.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: