Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
EOZİNOFİLİK PNÖMONİLER (  )
EOZİNOFİLİK PNÖMONİLER (  )
Barkod
: 9786054827343
Basım Yılı
: Ocak 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 15.5 x 23.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 125
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
43,00
İndirimli Fiyatı
38,70
Kazanılan Puan
116 NP
Bu kitabı 6,45 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 280 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

1950 yılında Artvin-Camili (Macahel)’de doğdu. Düzenli İlkokulu, Davutpaşa Ortaokulu ve Pertevniyal Lisesini bitirdi. 1975 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1987 yılında Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Göğüs Hastalıklan Uzmanlığını aldı. 1993 yılında Doçent, aynı yıl Klinik Şefi oldu ve emekli olduğu 2015 yılına kadar aynı kurumda Klinik şefi olarak görev yaptı.


Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği, Türk Toraks Derneği, American Thoracic Society ve European Respiratory Society üyesidir.


Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu üyeliği, Türk Göğüs Hastalıkları Yeterlilik Kurulu (BOARD) kurucu üye ve yönetim kurulu üyeliği ve Türk Toraks Derneği KOAH Çalışma Grubu üyeliği görevinde bulundu.


Türk Toraks Derneği Kitapları Editör Yardımcılığı ve Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) Eğitim Kitaplan Serisi’nden çıkan “Öksürük: Nedenler, Tanı ve Tedavi“ (2012) kitabı Editörlüğünü yaptı.


Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak yetiştirdiği 20 Asistan Doktorun Uzmanlık Tezini yönetti.


2002 yılında “Solunum Göğüs Hastalıkları Merkezi“ni kurdu. KOAH ve Astım konularında yaptığı halka dönük “farkındalık yaratma“ çalışmaları ile 2006 yılında GOLD (Global Initiative for Chronic Obstructive Lung Disease) COPD Day ve 2007 yılında GINA (Global Initiative for Asthma) Asthma Day etkinlik programlannda yer aldı.


UNESCO tarafından, Türkiyenin ilk ve tek “Biyosfer Rezerv Alanı“ olarak ilan edilen Camili/Macahel’de “Doğal Çevrenin Korunması ve Sürdürülebilir Kalkınma. ’ için faaliyet gösteren “Macahel Vakfi“nın Kurucu Üyeliği ve Başkanlığını yapmıştır. Halen, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: