Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ENDÜSTRİ/ÖRGÜT PSİKOLOJİSİ ALANINDA KULLANAN ÖLÇEKLER EL KİTABI ( ENDÜSTRİ/ÖRGÜT PSİKOLOJİSİ ALANINDA KULLANAN ÖLÇEKLER EL KİTABI )
Endüstri/Örgüt Psikolojisi Alanında Kullanan Ölçekler El Kitabı
ENDÜSTRİ/ÖRGÜT PSİKOLOJİSİ ALANINDA KULLANAN ÖLÇEKLER EL KİTABI ( ENDÜSTRİ/ÖRGÜT PSİKOLOJİSİ ALANINDA KULLANAN ÖLÇEKLER EL KİTABI )
Barkod
: 9786051336138
Basım Yılı
: Mart 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 X 23.5
Sayfa Sayısı
: 392
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
58,00
İndirimli Fiyatı
46,98
Kazanılan Puan
141 NP
Bu ürünü 3272 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Endüstri / Örgüt Psikolojisi Ölçekleri El Kitabı, psikolojinin günümüzde popülaritesi oldukça yükselen alt dallarından biri olan ’Endüstri / Örgüt Psikolojisi Ölçekleri’ni içeren bir başvuru kaynağı olarak Türkiye alan yazınında ilk ve tek örnek olarak yayın hayatına geçmektedir. Elinizdeki bu kitap, özellikle alandaki araştırmacıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kaleme alınmıştır. E / Ö Psikolojisi, Örgütsel Davranış, Davranış Bilimleri, Yönetim organizasyon ve ilgili diğer dallarda yüksek lisans, doktora ve ileri düzey akademik çalışmalar yapan meslektaşlarımızın ihtiyaç duyabileceği, alana ait önemli ve temel kavramları ölçen ölçek bilgileri, orijinal kaynakları ile birlikte, Türkiye“de gerçekleştirilen geçerlilik ve güvenilirlik çalışmalarını içermektedir. Kitaptaki ölçek bilgileri, her bir kavrama ait kuramsal bir giriş yapıldıktan sonra verilmekte, dolayısıyla tez yazma aşamasına geçmekte olan öğrenciler ya da araştırma konusu arayan akademisyenler için yararlı bir başvuru kaynağı olma özelliği taşımaktadır. Kitabın ana bölümleri, Endüstri / Örgüt Psikolojisi Alanı, İş Yaşamında Birey, İş Yaşamında Birey ve İş, İş Yaşamında Birey ve Örgüt ve son olarak da İş Yaşamında Birey ve Lider olarak sıralanmaktadır. Söz konusu bölümler, ilgili ana başlıklara duyulan akademik ilgi doğrultusunda öğrenci ve akademisyenlere yararlı bir kılavuz olması amacıyla oluşturulmuştur.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: