Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
EĞİTİM KARTLARI KUTULU ( (100 KART) )
Eğitim Kartları Kutulu
EĞİTİM KARTLARI KUTULU ( (100 KART) )
Barkod
: 3990000029081
Basım Yılı
: 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 14 x 12.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 100
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%33 İNDİRİM
Liste Fiyatı
50,85
İndirimli Fiyatı
34,07
Kazanılan Puan
102 NP
Bu ürünü 275 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Eğitim Kartlarımız içerisinde Duygularım, Taşıtlar, Oyuncaklarım, Kıyfetlerim, Hayvanlar 1, Hayvanlar 2, Gıdalarım, Benim Odam, Dünyamız, Eşyalarım ana başlıklarında 10’ar adet kalın karton kart yer almaktadır.


Kartalrın gerçek fotoğrafından oluşması sebebi ile bebeğinizin gerçekle aynı olan insan, hayvan ya da nesneyi görünce somut şekilde incelemesini sağlayacaktır.


Resimlerdeki sadelik, renklerdeki canlılık ve kullanılan fotoğraflar eğitim kartlarının bebeğinizin dikkatini kolayca çekebilmesini sağlar.


Tüm kartların arka sayfalarında kullanılan nesne, insan ya da hayvan ile ilgili sorular ve cevaplar yer almaktadır. Bebeğinizin 9. aydan itibaren konuşmaya hazırlık safhasında kartlardaki cevaplar ile 15. aydan itibaren konuşmaya başladıktan sonra da sorular ile dil gelişimine destek olabilirsiniz.


Q Bebek Eğitim Kartları ailelerimiz, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlamıştır.


Eğitim Kartları Kullanımdaki Amaç:  • Bebeğinizin resimleri inceledikten sonra soracağınız sorular yada vereceğiniz cevaplar ile dil gelişimine katkı sağlamış olursunuz.

  • Bebeğiniz kartlarda bulunan resme odaklanıp, dikkatli şekilde resmi inceler. Bu durumda bilişsel gelişimine destek olursunuz.

  • Kartları incelerken bebeğinize sorular sorup, onunla göz kontağı kurarak sosyal ve duygusal gelişimine katkı sağlamış olursunuz.

  • Flaş kartlarda bebeğiniz sorulara cevap verirken yaratıcılığı desteklemiş olur.

  • Bebeğinizin Hayvanlar 1 ve Hayvanlar 2 bölümlerinde fotoğrafları bulunan hayvanların taklidini yapıp ve sesleri çıkarmasını sağlayarak psiko-motor gelişimine destek olursunuz.


Bebeğiniz için her alanda fayda sağlayacak olan Q Bebek Eğitim Kartları ailelerimiz, öğretmen ve eğitimciler için kaliteli zaman geçirmekle birlikte eğlenceli ve iğitici yönüyle çok önemli bir araçtır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: