Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
DUYGUSAL SEÇİMİNİZİN GÜCÜ (  )
Duygusal Seçiminizin Gücü
DUYGUSAL SEÇİMİNİZİN GÜCÜ (  )
Barkod
: 9789759146276
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 20 (cm)
Sayfa Sayısı
: 366
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-7 iş günü temin
%13 İNDİRİM
Liste Fiyatı
13,89
İndirimli Fiyatı
12,08
Kazanılan Puan
36 NP
Bu ürünü 293 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Duygusal Zeka’dan Sonra Duygusal Seçiminizin Gücünü Keşfedin!

Hislerinizi zorunluluk olmaktan çıkarın (Mağdurum!), beceriye dönüştürün, (Bu işi halledebilirim!). Ne hissedeceğinize karar verebilirsiniz!

Bu kitaptaki kendini geliştirme programı kızgınlık, kaygı, bunalım, suçluluk duygusu ve stres ile baş etmenizi sağlayacak. Hislerinizin farkına varma ve onlarla baş etme becerinizi geliştirmeye dönük pratik bilgiler ve kolayca anlaşılan yöntemler bulacaksınız.

Nasıl Hissedeceğiniz Size Bağlı, Duygusal Seçimin Gücü kitabında Öz-Keşif ve Öz-Değerlendirme Uygulamarı, tablolar ve “yaşanmış örnekler“ var. Her bölümün sonunda KSU Formülünü (Hislerinizi kabullenme, yeni amaçlar, inançlar ve duygular seçme ve yeni seçimlerinizi uygulama) nasıl uygulayacağınızı anlatan bir özet göreceksiniz.

“Duygusal sorunlarınızı aşıp keyfi sürülebilir bir yaşama kavuşmanıza yardımcı olacak, olağanüstü açıklık ve pratikliğe sahip yöntemler bunlar!“
- Dr. Albert Ellis, Rasyonel Emotif Terapi Enstitüsü Başkanı, New York City / Akılcı Yaşam Kılavuzu kitabının yazarı.

“Dinkmeyer ve Mckay yine şahane bir kitap çıkarmışlar ortaya. Bu sefer, sahip olmak istediğiniz hayatı nasıl seçeceğinize dair pratik tavsiyeler sunuyorlar. Diğer kitaplar sorumluluk alanına daha çok gönderme yapmış olsalar da, bu kitabın okunurluğu ve anlaşılırlığı her çeşit okuyucuya hitap edebiliyor. “
- Psikolog, Editor, Tanınmış Profesör John Carlson (ABPP) / Illionis, Governors State Üniversitesi

“Nasıl Hissedeceğiniz Size Bağlı gerçek bir şampiyon! Araştırma ve klinik deneyim, kendini geliştirme kitaplarının insanların hayatında ne kadar fark yarattığını ikna edici bir şekilde gösteriyor. Bu kitap uzun süredir basılanlar arasında en iyisi. “
- Dr. Len Sperry / Psikiyatri Profesörü, Wisconsin Tıp Fakültesi

Dr. Gary D. McKay aralarında Raising Respectful Kids in a Rude World ve dünyanın en iyi ebeveyn yetiştirme progamı olan Systematic Training for Effective Parenting (STEP) olduğu kitapların yazarları arasındadır. Lisanslı bir psikologdur ve Adleryan psikolojisi üzerine çalışmalar yapar. Dr. McKay Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayınlanan eserleriyle ilgili atölye çalışmaları da yapmıştır.

Sr. Dr. Don Dinkmeyer (1924-2001) ilkokul danışmanlığı, Adleryan psikoterapi, sınıf rehberliği, ebeveyn eğitimi, grup danışmanlığı ve evlilik pekiştirme gibi konularda öncülük yapmıştır. Sayılan alanlar üzerine 125 profesyonel makale ve 35 kitaba imza atmış, birçok profesyonel organizasyondan ömür boyu başarı ödülü almıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: