Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
DÖRTÖĞE FELSEFE VE BİLİM TARİHİ YAZILARI HAKEMLİ DERGİ YIL:2 SAYI:3 ( DÖRTÖĞE FELSEFE VE BİLİM TARİHİ YAZILARI HAKEMLİ DERGİ YIL:2 SAYI:3 )
Dörtöğe Felsefe ve Bilim Tarihi Yazıları Hakemli Dergi Yıl:2 Sayı:3
DÖRTÖĞE FELSEFE VE BİLİM TARİHİ YAZILARI HAKEMLİ DERGİ YIL:2 SAYI:3 ( DÖRTÖĞE FELSEFE VE BİLİM TARİHİ YAZILARI HAKEMLİ DERGİ YIL:2 SAYI:3 )
Barkod
: 9782146706428
Basım Yılı
: Nisan 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24
Sayfa Sayısı
: 226
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
25,00
İndirimli Fiyatı
18,75
Kazanılan Puan
56 NP
Bu ürünü 927 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

HAKEMLİ YAZILAR ORD. PROF. DR. AYDIN SAYILI Yavuz UNAT AYDIN SAYILI'NIN BİLİM ANLAYIŞI Ercan SALGAR BİLİM SOSYOLOJİSİ VE AYDIN SAYILI'DA BİLİM TARİHİNİN SOSYOLOJİK BOYUTU Ömer Faik ANLI ÖKLİT DIŞI GEOMETRİYE GİDEN YOLDA İSLAM DÜNYASI MATEMATİKÇİLERİ İrem ASLAN BİLİM TARİHİNİN TEMEL PROBLEMLERİNDEN BİRİ OLARAK YÖNTEM VE NEWTON'UN KONUYA YAKLAŞIMI Seda ÖZSOY OSMANLI DEVLETİ'NİN YENİLİKLERE YAKLAŞIMI ÜZERİNE BİR DENEME: BİRGİVİ VE BİD'AT Seda ÖZSOY CUMHURİYET DÖNEMİ'NDE İLAÇ TEKNOLOJİLERİ, PETROL TEKNOLOJİLERİ VE KİMYEVÎ GÜBRE TEKNOLOJİLERİ'NE KISA BİR BAKIŞ İrfan ELMACI CUMHURİYET DÖNEMİ'NDE TARIM ALET VE MAKİNELERİ TEKNOLOJİLERİ, DEMİR ÇELİK ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ VE DEMİR YOLU TEKNOLOJİLERİNE KISA BİR BAKIŞ Mete CANKAYA ÇEVİRİLER BİLİM TARİHİ VE BUGÜNÜN PROBLEMLERİ Yavuz UNAT DOĞRULUK VE ONAYLAMA Ercan SALGAR KİTAP TANITMALAR DONALD R. HILL, GÖKYÜZÜ VE BİLİM TARİHİ, İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİSİ Deniz KUNDAKÇI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ VE MÜHENDİSLİK TARİHİMİZ Tuba UYMAZ BRUCE STEPHENSON, MARVIN BOLT, ANNA FELICITY FRİEDMAN, �THE UNİVERS UNVEİLED, INSTRUMENTS AND IMAGES THROUGH HİSTORY� (GÖKYÜZÜ TARİHİ, TARİH BOYUNCA ARAÇLAR VE İMGELER) Ercan SALGAR

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: