Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
DİKKATİ GÜÇLENDİRME SETİ - YENİ NEURO VİA SİSTEMİ İLE (2 YAŞ) ( GÖRSEL - SAYISAL EGZERSİZLER )
Dikkati Güçlendirme Seti - Yeni Neuro VİA Sistemi ile (2 Yaş) Görsel - Sayısal Egzersizler
Yorumları oku
DİKKATİ GÜÇLENDİRME SETİ - YENİ NEURO VİA SİSTEMİ İLE (2 YAŞ) ( GÖRSEL - SAYISAL EGZERSİZLER )
%23 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 28 x 20 (cm)
Sayfa Sayısı
: 483
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 140,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 107,80 TL
Kazanılan Puan
: 323 NP
Barkod
: 9786058150416
Basım Yılı
: Aralık 2018
Ürünün Tanıtımı

Yeni Neuro - Via Sistemi ile Dikkati Güçlendirme Seti 2 Yaş


Görsel - Sayısal Egzersizler


O¨gˆrenme ve algı kapasitesinin en yu¨ksek oldugˆu do¨nem ilk 0-5 yas¸ arasıdır. Bu do¨nemde c¸ocukların ilgi ve kapasitelerini artırmak anne babaların o¨ncelikli go¨revlerindendir. 2 yas¸ ise dikkat ve o¨gˆrenme adına ilk faaliyetlerin yapılması gereken, okul o¨ncesi do¨neme hazırlıgˆın bas¸laması gereken o¨nemli bir yas¸ dilimidir. Bu yas¸ta dil gelis¸imi, algı, dikkat, farkındalık, o¨gˆrenme, zihin aktiviteleri, kavramsal zeka, go¨rsel zeka desteklenmelidir. Bu do¨nemi verimli gec¸iren c¸ocukların beyin gelis¸imi sagˆlam temellere oturmakta ve egˆitim su¨reci c¸ok bas¸arılı hale gelmektedir. Ancak bu do¨nemde yapılacak faaliyetlerin mutlaka uzmanlık gerektirdigˆi ve hassas oldugˆu unutulmamalıdır.


Tamamen akademik ve bilimsel verilerle hazırlanan Dikkat Gu¨c¸lendirme Seti 2 Yas¸, c¸ocuklar adına u¨lkemiz ve du¨nyada hazırlanmıs¸ es¸siz bir eserdir. Bu eser zeka^ ve dikkat gelis¸iminin temellerini olus¸turmakta, c¸ocukların egˆitim su¨rec¸lerinin gu¨c¸lu¨ temeller u¨zerine oturmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanan egzersizler o yas¸taki c¸ocukların o¨gˆrenme kapasitelerini artırmakta, dikkat ve algı su¨rec¸lerini c¸alıs¸tırmakta, farkındalık olus¸turarak onların gu¨nlu¨k hayattaki kazanımlarını artırmaktadır. Ayrıca teknoloji kullanımı gibi risklerden uzaklas¸tırıp tamamen masa bas¸ı faaliyet olarak anne babaların ve uzmanların kullanabilecegˆi bir eser olarak o¨nem kazanmaktadır. Doc¸. Dr. Osman Abalı tarafından hazırlanan bu eser, gelecegˆimiz neslinin yetis¸mesinde c¸ok o¨nemli ve kritik bir c¸alıs¸ma olarak dikkat c¸ekmektedir.


Go¨rsel algı, go¨rsel dikkat, kavramsal beceriler, sıralama, planlama, bu¨tu¨nsel algı, parc¸a bu¨tu¨n ilis¸kisi, go¨rsel yogˆunlas¸ma, so¨zel beceriler, algısal su¨rec¸ler, analitik du¨s¸u¨nce gu¨cu¨ bu kitapta c¸alıs¸tırılmaktadır.


Bu kitap o¨zellikle 2 yas¸ c¸ocuklarının algı ve o¨gˆrenme su¨rec¸leri du¨s¸u¨nu¨lerek hazırlanmıs¸tır. I·lk kavramlar, ilk o¨gˆretiler, ilk sistemler sunulmaktadır. C¸ocuklar bu do¨nemde hassas bir su¨rece sahip oldukları ic¸in o¨gˆrendiklerini pekis¸tirmek, bunu bas¸ka o¨gˆrenme alanlarına tas¸ımak c¸ok o¨nemli bir konudur. Bu ise tamamen no¨rogelis¸imsel bir uzmanlık alanı istemektedir. Klasik egˆitimden c¸ok farklı olarak gelecegˆimizin c¸ocuklarını hazırlayan bu sistemi her c¸ocuk kullanabilecek ve bu uygulamalar ile egˆitim sisteminin ilk yapı tas¸ları do¨s¸enmis¸ olacaktır. Mutlu ve bas¸arılı bir gelecek dilegˆiyle. . .

Bu ürünü 90 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: