Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
DİKKAT AKADEMİSİ 2. SINIF SETİ (4 KİTAP) ( (DİKKAT VE HAFIZA GÜÇLENDİRİCİ EGZERSİZLER - EĞLENDİREREK ÖĞRETEN VE GELİŞTİREN KİTAPLAR) )
Dikkat Akademisi 2. Sınıf Seti (4 Kitap)
DİKKAT AKADEMİSİ 2. SINIF SETİ (4 KİTAP) ( (DİKKAT VE HAFIZA GÜÇLENDİRİCİ EGZERSİZLER - EĞLENDİREREK ÖĞRETEN VE GELİŞTİREN KİTAPLAR) )
Barkod
: 9786056324895
Basım Yılı
: 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 20.5 x 29 (cm)
Sayfa Sayısı
: 608
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%33 İNDİRİM
Liste Fiyatı
100,00
İndirimli Fiyatı
67,00
Kazanılan Puan
201 NP
Kategoriler
Bu ürünü 433 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Eğlendirerek öğreten ve geliştiren kitaplar serisi. . .

4 kitap, toplam 520 sayfa. Birinci hamur kağıt, lüks baskı. Tamamı renkli ve resimli. Dikkat ve Hafıza Güçlendirici Egzersizler. . .

Kitapların en önemli özelliği, her sayfada iki farklı alıştırmanın yer almasıdır. Temel alıştırma görsellerle zenginleştirilmiş ve sayfanın bütününe yayılmıştır. İkinci alıştırma ise, her sayfanın alt kısmındaki renkli şeridin içinde yer almakta; bilişsel gelişimi ve okul derslerini destekleyici özelliğe sahiptir. Özellikle televizyon, PC oyunları gibi ve diğer olumsuz çevre koşullarından dolayı oluşan dikkat eksikliği ile çeşitli etkenlerden kaynaklanan öğrenme sorunlarını azaltmayı hedeflemektedir. Böylece çocuklar var olan gerçek potansiyellerini ortaya koyabilme olanağına sahip olacaklardır. Kitaplar yatay olarak tasarlandığı için kullanımı oldukça kolaydır. Alıştırmaları büyük bir keyifle yapacak olan çocuk, hem birçok bilgiyi hem de bilgiye ulaşmanın yolunu öğrenerek gelişecektir. Kesintisiz ve kalıcı öğrenmeyi amaçlayan setlerimizin genel yararlarını şu kavramlarla özetleyebiliriz:

Görsel Dikkat - Aritmetik dikkat - Motor Dikkat - İşitsel Dikkat - Muhakeme - İlişkilendirme - Hafıza - IQ - Konsantrasyon - Motivasyon

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: