Sepete Ekle
KAPAT
Değerli Müşterimiz;

Yoğunluktan kaynaklı telefonlarımızda uzun süreli beklemeler yaşanabilmektedir.

info@nobelkitap.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
DEDENİN KİTABINDAN HAK VE HAKİKATLER SUALLER VE CEVAPLAR (  )
Dedenin Kitabından Hak ve Hakikatler Sualler ve Cevaplar
DEDENİN KİTABINDAN HAK VE HAKİKATLER SUALLER VE CEVAPLAR (  )
Barkod
: 9786054039982
Basım Yılı
: Kasım 2012
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 19.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 234
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3-5 iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
24,00
İndirimli Fiyatı
18,00
Kazanılan Puan
54 NP
Bu kitabı 3,00 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 275 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

İslam dininin uzmanları seyyidlerdir.

Değerli canlar öncelikle cemevleri dedeleri adına cedlerimizin bizlere vermiş olduğu himmet ve gayretiyle hepinize aşkı niyazlarımı bildiririm.

Arzu ettik ki bugüne kadar cem evlerinde kendilerini büyük bir aşk ve feyz ile dinlediğiniz seyyidlerimizden Alevilik hususunda önem arzeden konularda sizlere önemli bilgiler aktaralım.

Bununla birlikte Hakikatler konusunda Allah’ın bizlere emretmiş olduğu gerçekleri bu kitap aracılığı ile bir nebzede olsa sizlere sunmanın kıvancını ve mutluluğunu seyyidlerimizle birlikte yaşıyoruz.

Değerli canlarhiç kimse Muhammed’i Ali kadar, Ali’yi de Muhammed kadar sevemez hiç kimse inanmış olduğu Hakikat uğruna malını, mülkünü, ailesini ve çocuklarını feda edemez. Bunu ancak onlar yapabildiler. Hz. Muhammed ve Ehl-i Beyt’i yapabildi. Hz. Hüseyin ve sevenleri yapabildi. Nesimi derisini yüzdürdü, Fazlı hançerlendi, Mansur asıldı, Pir Sultan asıldı, Hakikat uğruna. Onlar Hak’tan kendilerine emredileni yaptılar. Acaba bizler onların evlatları ve sevenleri olarak ne yapabildik? Bizler onlardan bizlere emanet olunan cemlerimizi dahi dolduramadık? Allah’ın bizlerden istediği Hakikati ona vermedik?

Mansurun deyimiyle “Enel Hak“ dedik, fakat kendimizdeki Hakk’ı bulamadık! Hz. Peygamberin söyleminde “nefsini bilen Rabbini bildi“ diye buyuruyor, hayat ve yaşantımızda nefsaniyetten vazgeçemedik! Hüseyin’i andık ama hayat ve yaşantımızı Hüseyin’i hayat eyleyemedik!

Uzun lafın kısası gelin içimizdeki şeytanı kovalım, varsın kimse isterse onun olsun. Yüce Allah bizlere o kadar yakın ki ne olur araya engel koymayalım. Hanenizde, gönlünüzde Hakk’a yer verin ki o da günü geldiğinde, bu kulum beni en kutsal mabedinde misafir eyledi, bende ona hak cemalimi göstereyim, onu güzelliklerime mazhar eyleyeyim, diyebilmeli.

Değerli canlar Allah’ın izni, erenlerin himmeti ile sizlere sunmuş olduğum bu eserde her ne sürç-i lisan eyledik ise af ola. Yüce Allah’ın, Hz. Peygamberin ve onun pak Ehl-i Beyt’inin himmeti her daim cümlemizin üzerinde hazır ve nazır ola Allah Allah.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: