Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
DATA VERİ MADENCİLİĞİ VE VERİ ANALİZİ, 2. BASIM (GENİŞLETİLMİŞ) ( DATA VERİ MADENCİLİĞİ VE VERİ ANALİZİ, 2. BASIM (GENİŞLETİLMİŞ) )
DATA Veri Madenciliği ve Veri Analizi, 2. Basım (Genişletilmiş)
DATA VERİ MADENCİLİĞİ VE VERİ ANALİZİ, 2. BASIM (GENİŞLETİLMİŞ) ( DATA VERİ MADENCİLİĞİ VE VERİ ANALİZİ, 2. BASIM (GENİŞLETİLMİŞ) )
Barkod
: 9786054220816
Basım Yılı
: 2018
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16,5x24 cm2
Sayfa Sayısı
: 532
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
55,00
İndirimli Fiyatı
49,50
Kazanılan Puan
163 NP
Bu ürünü 894 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Kitabın içeriği yazarın özellikle veri tabanı yönetim sistemleri, yapay zekâ, karar destek sistemleri, coğrafi enformasyon sistemleri, çok değişkenli istatistik analiz ve enformasyon sistemleri disiplinlerindeki bilgi birikiminin, veri analizi ve veri madenciliği alanlarına harmanlanmış yansımasıdır.Bu kitap karar destek sürecini temel alarak, veriden bilgiye giden yolun keşfedilmesini amaçlayan bir rehber niteliğindedir. Verinin edinimi, saklanması ve ön işleme aşamalarının tamamen güncel teknolojiler dikkate alınarak anlatıldığı kitapta, büyük veriyi bilgiye dönüştürebilecek veri madenciliği yöntemlerinin önemli bir kısmı okuyucu ile paylaşılmaktadır.Derin Öğrenme, Convolutional Yapay Sinir Ağları, Örüntü Madenciliği, Lineer ve Lojistik Regresyon Analizleri, Algoritmik Geometri, ROC Eğrisi gibi konular kitabın yeni baskısında işlenmiştir. Yedi bölümden oluşan kitapta, bilgiye giden yolda verinin aşama aşama bilgiye doğru yükselişini takip edebilirsiniz.Yedi engeli geçtiğinizde, veri madenciliği ve veri analizinin kapılarını aralamış olacaksınız.Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: