Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
10 Roman
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ÇOCUK PSİKOTERAPİSİ TEDAVİ PLANLAYICISI - THE CHİLD PSYCHOTHERAPY TREATMENT PLANNER ( ÇOCUK PSİKOTERAPİSİ TEDAVİ PLANLAYICISI - THE CHİLD PSYCHOTHERAPY TREATMENT PLANNER )
ÇOCUK PSİKOTERAPİSİ TEDAVİ PLANLAYICISI - The Child Psychotherapy Treatment Planner ÇOCUK PSİKOTERAPİSİ TEDAVİ PLANLAYICISI - The Child Psychotherapy Treatment Planner
Yorumları oku
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24
Sayfa Sayısı
: 520
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
1 iş günü kargo
Liste Fiyatı
: 40,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 32,40 TL
Kazanılan Puan
: 97 NP
Barkod
: 9786051339214
Basım Yılı
: Kasım 2017
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı
Çocuk Psikoterapisi Tedavi Planlayıcısı; deneysel açıdan destekli kanıta dayalı terapi girişimlerini ön planda tutmaktadır.Akademik Başarısızlık,Bağlanma Bozukluğu,Cinsiyet kimlik Bozukluğu,Karşıt Olma Bozukluğu,Uyku Bozukluğu,Ebeveynlik,Okula Gitmeyi Redetme,Sosyal fobi,Özgül Fobi,Değişen Hayat Olayları ve çocuklarda görülebilecek 35 farklı problemi konu almıştır.Kitap, yapılandırılmış, kanıta dayalı terapi planları ile tedavi sürecini açıklar, kolaylaştırır ve hızlandırarak birçok üstünlük sağlar. 1000’in üzerinde terapi amaç ve girişim özellikleri ile kendi terapi seansınızı yapılandırmanızı sağlayacak imkanlar sunmaktadır. Konuların sistematik şekilde sunulması danışmanlık seanslarınızı raporlaştırmanızı kolaylaştıracaktır. Böylelikle danışanlarla daha etkili ve istenen niteliklerde zaman geçirilmiş olacaktır. Yeni listelenen DSM-5/ICD-10 tanı önerileri de eklenmiştir. Ayrıca kendi deneyim ve gözlemlerinizi de ekleme imkanı sunmaktadır.Bu kitap “Çocuk“ ile çalışan psikiyatristler, doktorlar, psikologlar, psikolojik danışmanlar ve pedegoglar ile bu alanlarda eğitime devam eden öğrencilerin ihtiyaç duyduğu bir kaynaktır.
Bu ürünü 1718 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: