Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ÇOCUK GELİŞİMİ (  )
Çocuk Gelişimi
ÇOCUK GELİŞİMİ (  )
Barkod
: 9789755337401
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 20 (cm)
Sayfa Sayısı
: 846
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
83,00
İndirimli Fiyatı
66,40
Kazanılan Puan
199 NP
Bu ürünü 1823 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Laura E. Berkin yarım milyondan fazla öğrenci tarafından okunan bu kitabı, çocuk gelişimi alanında yirmi yıldır yeri doldurulamayan bir başyapıt olarak kabul görmüştür. Laura E. Berk, farklı branşları, hedefleri, ilgi alanları ve gereksinmeleri olan binlerce öğrenciye hocalık etmiştir. Yaptığı işler, her zaman alandaki değişikliklerin önünde yer almaktadır. Çocuk Gelişimi, bir yandan en güncel bilgiyi kapsarken, bir yandan da Laura Berk’in metinlerindeki en belirgin özellikleri özgün öyküler, pratik uygulamalar, en titiz araştırma örnekleri ve daha niceleri içeriyor.

Berk’in Çocuk Gelişimi, gelişim dersleri alanında güçlü bir metin olarak uzun süredir devam eden bir ün kazanmıştır ve öğrenciler ona her zaman büyük bir değer vermişlerdir. Ayrıca, metinlerin ve grafiklerin okunması ve incelenmesi keyiflidir.
Doug Symons, Acadia Üniversitesi, Kanada

Berk her konuda, her zaman, işin temelini kapsayan ve en yeni araştırmalarla birleştiren, takdire değer işler yapmıştır. Berk’in konuyla ilgili en önemli araştırmaları büyük ölçüde özetleme ve buna karşın öğrenciler tarafından anlaşılabilir hale getirme konusunda doğuş-tan bir yeteneği var.
David A. Nelson, Brigham Young Üniversitesi

Bu kitapla ders vermekten keyif alıyorum. . .

Bu kitabı uzun yıllardır kullanıyorum ve kuram, araştırma ve uygulama konularının dengesi de dahil olmak üzere içeriğini en kapsamlı bulduğum kitap bu.
Cecilia Wainryb, Utah Üniversitesi

Materyalin düzenlenme biçimi baştan aşağı mükemmel; açık ve tutarlı.
Lorinda Camparo, Whittier Koleji
Berk’in metinlerinin düzeni ve kapsamı, kusursuz. Bölümler gayet güzel bir uyum ve bütünlük içerisinde. . .


John C. Gibbs, Ohio Devlet Üniversitesi

Öğretmek için mükemmel bir kitap Malzeme çok iyi düzenlenmiş, temel konularda izlenen gelişimsel yaklaşımı çok beğeniyorum. Berk en önemli konuları, trendleri ve en yeni konuları en iyi şekilde ele almış.
Nina Howe, Concordia Üniversitesi, Kanada

Özellikle farklılık ve çok-kültürlülükle ilgili bölümlerine bayıldım- en sevdiklerim arasında yer aldılar, çünkü gerçekten bir şeyler öğrendiğimi hissettim.
Scott P. Johnson, New York Üniversitesi

Bu alandaki en gözde kitabım bu ve bu kitabı kullanmaya devam etmeyi planlıyorum. Kitap güncel, hatasız, kapsamlı, dengeli ve iyi yazılmış.
Rebecca S. Bigler, Teksas Üniversitesi, Austin

Laura E. Berkin bu kitabı, eşsiz anlatımı, yararlı uygulamaları, titizlikle seçilmiş araştırmaları ve yazdığı ders kitaplarının herkesçe bilinen o yüksek kalitesini korurken, en güncel bilimsel bilgiyi içermektedir. Kitap, dikkatle seçilmiş klasik ve güncel kuram ve araştırmaları temel almaktadır. Ek olarak, gelişmekte olan çocuğa, biyoloji ve çevrenin birbiriyle etkileşen katkılarına ışık tutmakta ve araştırma sürecinin gerçek yaşam sorunlarının çözümünde nasıl yardımcı olabileceğini ve kültürlerarası farklılıkları açıklamaktadır. Ayrıca kitap, bilgileri kavrama, gelişimin değişik yönlerini bütünleştirme, tartışmalı konuları eleştirel bir bakış açısıyla ele alma ve öğrenilenleri uygulamada yardımcı olacak benzersiz bir program sağlamaktadır.
Prof. Dr. Ali Dönmez

Laura E. Berk’in Çocuk Gelişimi kitabı, üniversitelerin psikoloji, eğitim, çocuk gelişimi bölümlerinde rahatlıkla kullanılabileceği gibi; öğretmenler, ana babalar ve çocukla ilgili herkes için de değerli bir başvuru kaynağı niteliğindedir.
Prof. Dr. Bekir Onur

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: