Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ÇALIŞMA HAYATINDA PSİKOLOJİK SERMAYE MESLEKİ BAĞLILIK VE KARİYER PLANLAMASINA GENEL BAKIŞ ( ÇALIŞMA HAYATINDA PSİKOLOJİK SERMAYE MESLEKİ BAĞLILIK VE KARİYER PLANLAMASINA GENEL BAKIŞ )
Çalışma Hayatında Psikolojik Sermaye Mesleki Bağlılık ve Kariyer Planlamasına Genel Bakış
ÇALIŞMA HAYATINDA PSİKOLOJİK SERMAYE MESLEKİ BAĞLILIK VE KARİYER PLANLAMASINA GENEL BAKIŞ ( ÇALIŞMA HAYATINDA PSİKOLOJİK SERMAYE MESLEKİ BAĞLILIK VE KARİYER PLANLAMASINA GENEL BAKIŞ )
Barkod
: 9786051338002
Basım Yılı
: Nisan 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5 x 21,5
Sayfa Sayısı
: 186
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
24,00
İndirimli Fiyatı
19,44
Kazanılan Puan
58 NP
Kategoriler
Bu ürünü 1168 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Çalışma hayatında yaşanan değişim ve bununla birlikte çalışma hayatında kullanılmaya başlayan psikolojik sermaye, örgüt bazında uygulanması gereken yöntemlere gereksinim duymaktadır. Bireylerin bu gereksinimlerinin giderilmesi durumunda çalışma hayatlarında ve mesleklerinde nasıl daha normal, daha mutlu, daha başarılı ve daha umutlu olabileceklerini belirlemeleri de kolay olmaktadır. Çalışma ve mesleki hayatlarında mutlu ve iyimser olan bireylerin mesleki bağlılıklarının güçlü olacağı muhtemeldir. Mesleki yaşamlarının hem geçmişinden memlun hem de geleceğinden umutlu olan bireylerin hedeflerini daha iyi tayin edecekleri, kariyer fırsatlarını değerlendirecekleri, mesleki faaliyetlere katılacakları ve bu doğrultuda kariyer planlamalarını daha etkin yapacakları düşünülmektedir. Çalışma hayatında bireylerin psikolojik sermayeleri nasıl yönetilir? Örgüt çalışanlarının mesleki bağlılıkları nasıl arttırılır? Bunların kariyer planlamasına yansıması nasıl olur? gibi pek çok soruya cevap bulabileceğiniz bu kitabın, bahsedilen konularla ilgilenen öğrencilere, yöneticilere, çalışanlara ve akademisyenlere yol gösterici olması amaçlanmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: