Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ ( C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ )
C# Programlama Dili ve Yazılım Tasarımı / Cilt: 1 Programlama İlkeleri
C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ ( C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ )
Barkod
: 9789756797839
Basım Yılı
: 2008
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24
Sayfa Sayısı
: 480
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
110,00
İndirimli Fiyatı
99,00
Kazanılan Puan
297 NP
Bu ürünü 2079 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitap, yeni nesil yazılım geliştirme platformu olan . NET teknolojisinin mimarisini ve tam anlamıyla nesne yönelimli bir dil olan C programlama dilini öğretmeyi amaçlamaktadır. Kitap, nitelikli konu seçimiyle, sade ve düzgün Türkçe kullanımıyla, her bölümün sonunda verdiği özet ve sorularla, gerçek projelerden alınmış örneklerle, yeni gelişmeleri de içeriyor olmasıyla gerek yeni öğrenen gerekse deneyimli uygulama geliştiriciler için vazgeçilmez bir başvuru kaynağı niteliğindedir. Kitabımız aşağıda belirtildiği gibi iki cilt halinde düzenlenmiştir: Cilt 1. Programlama İlkeleri OOP Kavram ve Yapıları / Visual Studio . NET / Veri Türleri / Değişkenler / Operatörler / Kontrol Deyimleri / Diziler / Koleksiyon Nesneleri / Istisnai Durum / Delegeler / Olaylar / Dosya Erişimi / Giriş-Çıkış İşlemleri / Windows Formları / UML. Cilt 2. İleri Düzey Programlama ADO. NET Mimarisi / ADO. NET Bağlantılı Sınıflar / ADO. NET Bağlantısız Sınıflar / DataSet Nesne Türleri / DataAdapter / XML Uygulamaları / LINQ / DLINQ / XLINQ / Çöp Toplayıcı / Bellek Yönetimi / UML Tasarımı. Bu kitap konuları yaklaşımıyla üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik-Bilgisayar, Yönetim Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği gibi mühendislik dört yıllık lisans ve meslek yüksek okulu öğrencileri için de yararlı kaynak özelliğindedir. (Tanıtım Bülteninden)

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: