Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ ( C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ )
C# Programlama Dili ve Yazılım Tasarımı / Cilt: 1 Programlama İlkeleri C# Programlama Dili ve Yazılım Tasarımı / Cilt: 1 Programlama İlkeleri
Yorumları oku
C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ ( C# PROGRAMLAMA DİLİ VE YAZILIM TASARIMI / CİLT: 1 PROGRAMLAMA İLKELERİ )
Yayınevi:
%1 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24
Sayfa Sayısı
: 480
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 55,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 39,60 TL
Kazanılan Puan
: 102 NP
Barkod
: 9789756797839
Basım Yılı
: 2008
Ürünün Tanıtımı
Bu kitap, yeni nesil yazılım geliştirme platformu olan . NET teknolojisinin mimarisini ve tam anlamıyla nesne yönelimli bir dil olan C programlama dilini öğretmeyi amaçlamaktadır. Kitap, nitelikli konu seçimiyle, sade ve düzgün Türkçe kullanımıyla, her bölümün sonunda verdiği özet ve sorularla, gerçek projelerden alınmış örneklerle, yeni gelişmeleri de içeriyor olmasıyla gerek yeni öğrenen gerekse deneyimli uygulama geliştiriciler için vazgeçilmez bir başvuru kaynağı niteliğindedir.Kitabımız aşağıda belirtildiği gibi iki cilt halinde düzenlenmiştir:Cilt 1. Programlama İlkeleriOOP Kavram ve Yapıları / Visual Studio . NET / Veri Türleri / Değişkenler / Operatörler / Kontrol Deyimleri / Diziler / Koleksiyon Nesneleri / Istisnai Durum / Delegeler / Olaylar / Dosya Erişimi / Giriş-Çıkış İşlemleri / Windows Formları / UML.Cilt 2. İleri Düzey ProgramlamaADO. NET Mimarisi / ADO. NET Bağlantılı Sınıflar / ADO. NET Bağlantısız Sınıflar / DataSet Nesne Türleri / DataAdapter / XML Uygulamaları / LINQ / DLINQ / XLINQ / Çöp Toplayıcı / Bellek Yönetimi / UML Tasarımı.Bu kitap konuları yaklaşımıyla üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik-Bilgisayar, Yönetim Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği gibi mühendislik dört yıllık lisans ve meslek yüksek okulu öğrencileri için de yararlı kaynak özelliğindedir.(Tanıtım Bülteninden)Bu ürünü 565 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: