Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
BİPOLAR BOZUKLUK FOR DUMMIES - BİPOLAR DİSORDER FOR DUMMİES ( BİPOLAR BOZUKLUK FOR DUMMIES - BİPOLAR DİSORDER FOR DUMMİES )
Bipolar Bozukluk For DUMMIES - Bipolar Disorder For Dummies
BİPOLAR BOZUKLUK FOR DUMMIES - BİPOLAR DİSORDER FOR DUMMİES ( BİPOLAR BOZUKLUK FOR DUMMIES - BİPOLAR DİSORDER FOR DUMMİES )
Barkod
: 9786059746922
Basım Yılı
: Şubat 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16,5x24
Sayfa Sayısı
: 378
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
60,00
İndirimli Fiyatı
45,00
Kazanılan Puan
135 NP
Bu ürünü 3558 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bipolar bozukluk ile başarılı bir şekilde mücadele etmek için açık ve kavramanızı sağlayacak bir rehber! Bipolar bozukluk, anormal derecede yükselmiş ve çökkün duygudurum periyotlarının birbirini izlemesi olarak tanımlanan ve toplumda yaygınlığı %2-5 olan bir bozukluktur. Kişinin sadece duygusal durumunu değil, özel ve iş hayatını da olumsuz yönde etkilediğinden çok yönlü olarak ele alınması gerekir. Bu kitap, sizi bilgi sahibi hasta veya destek elemanı yapmak ve tedavi planındaki kilit oyuncuya dönüşmeniz konusunda güçlendirmek için yazılmıştır. Size en etkili tedavi yöntemlerini, ilaç tedavisini ve terapiyi sunar; yaşama uyum sağlamanızı kolaylaştırır. •Bipolar bozukluğun ne olduğunu kavrayın! Bipolar bozukluğun ne olduğunu ve ne olmadığını, semptomlarını, altında yatan biyolojik nedenlerini ve tedavi yöntemlerini öğrenin. •Tedaviye başlayın! Doktor ve ilaç tedavilerini öğrenin ve tedavi planı oluşturun. Tedavinin seyrini kavrayarak karşılaşacağınız durumlara hazırlıklı olun. •Beceriler geliştirin! Kendi kendine yardım stratejileri ve diğer destek yollarını keşfedin. Yaşam tarzınızı hastalığa göre değiştirin. Problem ve çatışmalarınızı çözün. •Destek olmayı öğrenin! Bipolar bozukluğu olan yakınınızı anlayın. Karşılacağı güçlüklerde çözüm üreten olun ve kriz anlarıyla başa çıkın. Kitabı açın ve •Bipolar bozukluk I ve II ile bunlarla ilişkili durumlar için DSM-5 tanı ölçütlerini, •Yüksek maliyetli tedavi süreci ile nasıl başa çıkabileceğinizi, •Ruhsal durumun idaresinde yardımcı olabilecek vitamin ve diğer takviyelere yönelik önerileri, •Psikoterapiler ve kendi kendine yardım stratejilerini, •Bipolar bozukluktan muzdarip bir sevdiğinize yardım ederken yapılması ve yapılmaması gerekenleri, •Çocuk ve ergenlerin tanı ve tedavisi hakkında bilgileri öğrenin.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: