Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ ( BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ )
BİLDEMER Ortaöğretim Bilgisayar Destekli Meslek Rehberliği
BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ ( BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ )
Barkod
: 9786053953418
Basım Yılı
: 2010
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19.5x27.5
Sayfa Sayısı
: 26
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
18,52
İndirimli Fiyatı
15,00
Kazanılan Puan
44 NP
Kategoriler
Bu ürünü 2119 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Okullarımızda bilgisayarların çoğalması, eğitimin bilgisayar destekli olarak yürütülmesine çalışılması üzerine biz de ortaöğretim düzeyi öğrencileri için BİLDEMERO adında (BİLDEMER Ortaöğretimin kısaltılmışı ve daha önce lise öğrencilerinin yükseköğretimde program seçimlerine yardımcı olmak için geliştirilen BİLDEMER den farklı bir araç) bir kendini değerlendirme aracı geliştirmeye karar verdik. Bu aracın birinci bölümü öğrencinin kendine uygun okul türlerini ve liselerde alanları görebilmesine yardımcı olacak biçimde düzenlenmiştir. İkinci bölüm meslek liselerine yönelen öğrencilere, kendilerine uygun bölüm seçeneklerini vermektedir. BİLDEMERO öğrenciye hangi okul/alan ya da bölümün uygun olduğunu bildiren tek ve kesin kaynak olma iddiasıyla değil, öğrencileri, nitelikleri ve seçenekleri üzerinde düşündürtmek amacı ile hazırlanmış bir araçtır. Bu araçtan elde edilen sonuçların bir psikolojik danışma ortamında değerlendirilmesi çok yararlı olur. BİLDEMERO’nun eksik, kusurlu yanları olabilir. Değerli meslektaşlarımız, uygulamaları sırasında dikkatlerini çeken eksiklikleri ve/veya kusurları tarafımıza bildirirlerse, düzeltmelerle aracın daha iyi hale getirilmesine çalışılacaktır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: