Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ DERGİSİ CİLT:1 – SAYI:1 – HAZİRAN 2015 ( BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ DERGİSİ CİLT:1 – SAYI:1 – HAZİRAN 2015 )
Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi Cilt:1 – Sayı:1 – Haziran 2015
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ DERGİSİ CİLT:1 – SAYI:1 – HAZİRAN 2015 ( BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ DERGİSİ CİLT:1 – SAYI:1 – HAZİRAN 2015 )
Barkod
: 2149506815065
Basım Yılı
: Haziran 2015
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x24 cm
Sayfa Sayısı
: 219
Cilt Durumu
: Karton Kapaklı
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%8 İNDİRİM
Liste Fiyatı
34,50
İndirimli Fiyatı
31,74
Kazanılan Puan
95 NP
Bu ürünü 151 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi, kuruluşundan günümüze en önemli hedeflerinden biri olan Hukuk Fakültesi Dergisini yayımlamanın mutluluğunu yaşamaktadır. Yılda iki sayı olarak hakemli ve süreli şekilde yayımlanacak dergimizin okuyucumuza ve hukuk âlemine faydalı olmasını temenni etmekteyiz.

Bilim hayatına katkısı büyük olan Hukuk Fakültesi dergilerinde akademisyenler tarafından ele alınan farklı konular, bilimsel verilere dayanmakta ve bir bütünlük içerisinde çeşitliliğe ulaşarak okuyucuya sunulmaktadır.

Okuyucu da dergi içinde sunulan farklı konulara odaklanabilmekte ve hatta bazıları üzerinde tez ya da kitap yazacak düzeyde derinleşebilmektedir. Bu nedenle, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi olarak hedefimiz, Dergimizin ülkemizdeki hukuk tartışmalarında hukuksal sorunlara teorik ve pratik çözümler getirmekte katkı sağlamasıdır.

2014-2015 Bahar döneminde Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisinin yayın hayatına girmesinde bizi teşvik eden ve her sorunumuzda yanımızda olan değerli Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mehmet Emin KARAHAN Hocamıza minnet ve şükranlarımızı arz ederiz.

Ayrıca derginin oluşmasında çok değerli eserlerini vererek katkıda bulunan tüm meslektaşlarımıza, derginin yayına hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarımıza minnetlerimizi sunarız.
Anonim Ortaklıklarda Yönetim ve Temsil Yetkisinin Devri Bağlamında Yöneticinin Özen Borcunun Rekabet ve Temsil Sorunu ile İlişkisi, Yrd. Doç. Dr. Bünyamin GÜRPINAR – Av. Faruk CELEP
1982 Anayasası Çerçevesinde Türkiye’de Yargı Bağımsızlığı Sorunu, Yrd. Doç. Dr. Ebru KARAMAN
Gerekçesiz Yabancı Mahkeme Kararlarının Tanınması ve Tenfizinde Kamu Düzeni Engeli, Yrd. Doç. Dr. Gizem ERSEN PERÇİN
6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu Hükümleri Işığında Koşula Bağlı Kira Sözleşmelerinin Geçerliliği Sorunu, Yrd. Doç. Dr. A. Hulki CİHAN
Sınır Aşan Yer Altı Sularının Uluslararası Hukuk Açısından Uygulama Alanı, Yrd. Doç. Dr. Kenan DÜLGER
Kaynak Hakkı, Arş. Gör. Dr. Hülya ATLAN KAZAN
Kişinin Hatırasına Hakaret Suçu (TCK m. 130), Arş. Gör. Ezgi CANKURT
Türkiye’de Sermaye Şirketlerinin Kurumlar Vergisi Mükellefiyetinin Mantığı Üzerine Bir Deneme, Arş. Gör. Murat Can PEHLİVANOĞLU
“Umut Hakkı“ Kapsamında Güncel Gelişmeler, Arş. Gör. Pınar DİKMEN
En Çok Gözetilen Ulus Kaydının Sınırlandırılması (Özellikle Uyuşmazlığın Çözümüne Yönelik Hüküm Açısından), Arş. Gör. Övünç AYDIN
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: