Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
BEDEN VE TOPLUM - SOSYAL TEORİDE ARAYIŞLAR / THE BODY & SOCIETY - ExPLORATİONS İN SOCİAL THEORY ( BEDEN VE TOPLUM - SOSYAL TEORİDE ARAYIŞLAR / THE BODY & SOCIETY - ExPLORATİONS İN SOCİAL THEORY )
BEDEN VE TOPLUM - Sosyal Teoride Arayışlar / THE BODY & SOCIETY - Explorations in Social Theory
BEDEN VE TOPLUM - SOSYAL TEORİDE ARAYIŞLAR / THE BODY & SOCIETY - ExPLORATİONS İN SOCİAL THEORY ( BEDEN VE TOPLUM - SOSYAL TEORİDE ARAYIŞLAR / THE BODY & SOCIETY - ExPLORATİONS İN SOCİAL THEORY )
Barkod
: 9786050331424
Basım Yılı
: Mart 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 306
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
49,00
İndirimli Fiyatı
39,69
Kazanılan Puan
119 NP
Bu ürünü 2449 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Beden ve Toplum şimdi her zamankinden daha iyi. . .

Turner, felsefi ve teolojik özlemleriyle organik ve kültürel köprüler kuruyor: sonuç, bedenlerle –erotikten açlık çeken bedenlere, çalışandan arzulayan bedenlere– harmanlanan bir toplumun etkili bir analizi. Anthony Elliott, Flinders University Bryan Turner, kendimiz ve bedenlerimiz hakkında düşünme şeklimizde devrim yarattı. Bu baskı. . .

daha fazla entelektüel büyüme ve gelişme göstermektedir; yenilikçi fikirler zaten klasik bir anlayışı haber vermektedir. İnsan bedeni hayatımızın en bariz materyalidir; bu kitap, yirmi birinci yüzyılda bedenin anlamları hakkındaki bilgimizi derinleştirmemize olanak sağlamakta ve kendimiz için sunduğumuz ve kendimiz için inşa ettiğimiz olasılıkların (hem olumsuz hem de olumlu) eksiksiz ve özgürleştirici bir açıklamasını sunmaktadır. Mary Evans, London School of Economics Bu, beden sosyolojisini meşru bir araştırma alanı olarak yeniden açtığını iddia edebilecek bir kitabın tamamen revize edilmiş bir sürümüdür. Her bölümü revize edilmiş ve güncellenmiş olan, konunun tüm yönleri için eşsiz bir rehberlik sağlayan bu kitapta, alandaki son değişiklikleri ve Turner’ın kırılganlığın merkeziliği üzerindeki gelişimini yansıtan yeni materyaller bulacaksınız. Kendinden emin ve yenilikçi olan bu kitap, alanın önde gelen yazarlarından birinin beden sosyolojisi üzerine en yetkili çalışma bildirisini sunmaktadır. İkinci basım için övgü: “Bu kitap, bedenin ve bedensel deneyimin sağladığı açıklamaların yeniden değerlendirilmesine ve eleştirel olarak karşılaştırılmasına yardımcı olacak şekilde yazılmış sosyal ve sosyolojik düşünceyi teşvik edici bir genel bakış sunuyor. . .

Bu da değerli ve düşündürücü bir kitap olmasını sağlıyor. ” –Medical Sociology News “Analizi zorlayıcı olmaya devam ediyor. . .

Kitap ilginç, iyi yazılmış ve güncel” –Health

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: