Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
BASİC TURKİSH 1 - TURKİSH FOR FOREİGNERS ( TEMEL TÜRKÇE 1 - YABANCILARA TÜRKÇE )
Basic Turkish 1 - Turkish for Foreigners
BASİC TURKİSH 1 - TURKİSH FOR FOREİGNERS ( TEMEL TÜRKÇE 1 - YABANCILARA TÜRKÇE )
Barkod
: 9786053239451
Basım Yılı
: Şubat 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21 x 29 (cm)
Sayfa Sayısı
: 111
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3 iş günü temin
%40 İNDİRİM
Liste Fiyatı
45,00
İndirimli Fiyatı
27,00
Kazanılan Puan
81 NP
Bu kitabı 4,50 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 333 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitapla Türkçe öğrenmek isteyen yabancıların Türkçe okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Türk kültürü ve gündelik yaşamı kitabın önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Öğrenicilerin selamlaşma ve tanışmayla ilgili günlük dildeki basit ifadeleri anlayabilmeleri; kısa ve basit metinlerdeki ad, sözcük ve ifadeleri kavrayabilmeleri; basit karşılıklı konuşmalara katılabilmeleri; şimdiki zamanda günlük etkinlikleri hakkında konuşabilmeleri ve basit ifadelerle/tümcelerle kendileri hakkında yazabilmeleri amaçlanmaktadır. Bu kitabın içeriği Avrupa Konseyi Dil Politikaları Birimi’nce oluşturulmuş olan Avrupa Dil Portfolyosu’nun A1 düzeyinin ilk yarısına denktir.


Bu kitap yirmi beş yıllık çalışmanın bir ürünü. Bu kitapla yabancılara Türkçe öğrettiğim yirmi beş yılın sonunda anadilimi ve çok severek yaptığım işimi herkesle paylaşmak istedim. İşte bu kitabı yazmamın asıl nedeni bu. Umarım, Türkiye’de ya da dünyanın herhangi bir yerinde Türkçe öğrenenlere ya da öğretenlere bir katkım olur.


This book intends to develop Turkish reading, writing, speaking and listening skills of the foreigners who want to learn Turkish. The Turkish culture and the daily life constitute a major part of the book. It’s aimed for the learners to understand simple expressions in casual language related with salutation and introduction; comprehend the nouns, words and expressions reported in short and simple texts that they are familiar with; become involved in simple conversations, speak about their casual activities in the present tense, and write about themselves with simple expressions/sentences. The content of this book is equivalent to the first half of A1 level of the European Language Portfolio created by the European Council Language Policy Division.


This book is a product of twenty-five years of work. By virtue of this book, I wanted to share with everyone my mother tongue, which I have taught for twenty-five years, and my profession that I enjoyed a lot. That’s the actual reason why I wrote this book. I hope I will contribute to the efforts of those who are learning or teaching Turkish at anywhere in Turkey or in the world.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: