Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
AŞK’TA İŞ’TE VE SATIŞTA KAZANMAK İÇİN HİPNOTİK İLK İZLENİM YÖNTEMİ (  )
Aşk’ta İş’te ve Satışta Kazanmak İçin Hipnotik İlk İzlenim Yöntemi
Yorumları oku
AŞK’TA İŞ’TE VE SATIŞTA KAZANMAK İÇİN HİPNOTİK İLK İZLENİM YÖNTEMİ (  )
%10 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 19.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 219
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 13,89 TL
İndirimli Fiyatı
: 12,50 TL
Kazanılan Puan
: 38 NP
Barkod
: 9786054515226
Basım Yılı
: Ocak 2012
Ürünün Tanıtımı

İnsanlarla karşı karşıya gelişinizin ilk 90 saniyesi ölümcül bir anlam taşır. Ya karşılaştığınız bireyi kendinize aşık, hayran bırakırsınız yada nefret ettiririsiniz. Üzüntü verici ama bu fikirler kişilk yapınız, entellektüel alt yapınız, diplomanız yada yeteneklerinizle değil yarattığınız ilk izlenim ve dış görünüşünüzle ilgili olur. Daha özetle söylenirse;“İnsanlar sizi olumlu olarak algılayıp almayacaklarına, siz daha ağzınızı açıp bir tek sözcük söylemeden karar verirler“


İlk izlenimde başarılı olmayı planlıyorsanız, insanlarla ilk yüzyüze gelmede bir davranış kalıbınız olmalı “çünkü davranış kalıbınız sizin karekterinizin yansımasıdır“. Davranış kalıbınız, Sempati, sıcakkan, entelektüel yapı, güven aşılayacak tarz yaratmalı ve karşınızdaki kişiyle senkronize hareket içermelidir. Karşınızdaki kişinin davranışlarını, oturma düzenini, ses tonunu, el kol ve bacak hareketlerini, mimiklerim taklit edin. Çünkü Herkes kendine benzeyeni sever.


İlk izlenimde bireysel davranış kalıbınızla birlikte renk, koku, müzik. giyim tarzı beden dili gibi çevresekl faktörlerde hayati öneme haizdir. Çevresel faktörler düşüncenin icraata geçirilmesinde yol gösterici, kişilik huy ve karakter gibi içsel unsurların dışa vurumnda büyük öneme haizdir.


Günümüzde Planlı ilk izlenim yaratmak amaçlı bilinçaltı operasyonlar, teknolojik, medyasal teknik ve argümanlar vasıtasıyla Aşk/cinsellik ve seks ölüm temaları bağlamında psikoloji bilimi alt yapısı kullanılarak yapılmaktadır.


Kitabımız size aşkta, sekste, işte, hayatınızın her anında mükemmel bir ilk izlenim için başarı formülleri önermekte ve size yapılan planlı yada plansız ilk izlenim operasyonlarının teknik taktik alt yapsını deşifre ederek yaşamınızın daha anlamlı olmasına katkı sağlamaktadır.


Bu ürünü 388 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: