Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
AŞKA UYANMAK ( NARADA BHAKTİ SUTRALARI - YOGA YOLU )
Aşka Uyanmak
AŞKA UYANMAK ( NARADA BHAKTİ SUTRALARI - YOGA YOLU )
Barkod
: 9786052499368
Basım Yılı
: Ağustos 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24 (cm)
Sayfa Sayısı
: 107
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%28 İNDİRİM
Liste Fiyatı
12,00
İndirimli Fiyatı
8,64
Kazanılan Puan
26 NP
Bu ürünü 50 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

2006 yılında değerli hocam Sayın Serpil Öztürk’ün bir yoga dersine girdikten sonra insanın hayatı nasıl değişir, dönüşür bunu bizzat yaşadım. Değerli bir kaynak kitap olan Patanjali Yoga Sutraları kitabından sonra kendisi, elinizdeki Narada Bhakti Sutraları kitabı ile yoganın yüce yolunda bizlere yeni ışıklar yakmaya devam ediyor. “Yogada ilerlemenin yakıtı aşktır” sözü kalbimde. Yoga yolunda onunla birlikte olduğum için, eşsiz bilgilerini bizlerle paylaştığı için, Tanrı gerçeğine ve Öz’ümüze ışık tuttuğu için, Namaste…

İncihan Usluel, Mühendis, Yoga Öğretmeni

Aşka teslim olmak… Aşkla teslim olmak. . .

Sulochana, Narada Bhakti Sutraları´yla bize yoga yoluyla teslim olmayı, aşık olmayı, yaşamı aşkla, dolu dolu yaşamayı en basit, en gündelik haliyle anlatıyor.

Şeffaf, saf, coşkulu, her an yaşama sevinci veren, insanın gözlerini mutluluktan ıslatan türden bir aşkı hissettiriyor. Öyle ki, sanki artık her şeyi aşkla görmek, gerçekten aşık olmak, hatta aşkın kendisi olmak mümkün!

Deniz Kıral, Yoga Öğretmeni

“Aşk, mutluluktan başka bir şey değil” ise mutluluk arayışımızdaki acılar, savruluşlar nerede son bulur? Yunus Emre’nin deyişiyle: “Aşk gelicek cümle eksikler biter Bitmez ise ko ki kalsın n’olisar” Sohbetlerimizde “Bhakti Yoga çok kolay yahu! Yalnız aşık ol!” der, bizleri mutlu olmaya çağıran yoga öğretmenim Serpil Öztürk. Bu kitabında da aşkla başlayan varoluşun ulaştığı son noktada yine aşkın olduğunu; aşkın, diğer tüm duyguları eritip yok edeceğini, yalnızca kendisinin kalacağını derinlikli ve incelikli yorumlarıyla anlatıyor. Binlerce yıl öteden gelen kadim bilgiler ışığında günümüz insanını gerçeğe, aşka ve öze uyanmaya davet ediyor. Yoga Yolu’muza ışık olsun, aşk olsun.

Chaitanya Ayşe Yıldız, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Yoga Öğretmeni

Hayatı hep neden sonuç ilişkisi kurarak, mantıkla kavramaya çalışarak yaşarken çok değerli hocam sayesinde başka bir bakışın mümkün olduğunu fark ettim. Onun titreşimi, yaklaşımı ve sözleriyle sevgiye, kalbime ve yaşama güvenerek yaşamayı tercih edebileceğimi gördüm. Saf aşk, hem en kolay hem en zorlu yol; en yakınımızdan başlıyor, en yüce olanda sonlanıyor. İşte bu yolda değerli sutraların ve biricik hocamın açıklamalarının bizi elimizden tutacağına ve ilerlememize destek olacağına yürekten inanıyorum. Aşkta, aşkla buluşma niyetiyle.

Seza Aslanbaş, Tasarımcı, Yoga Öğrencisi

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: