Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
AMORTİSMANLAR -TÜRK MUHASEBE STANDARTLARI VE VERGİ KANUNLARI İLE UYUMLU- ( AMORTİSMANLAR -TÜRK MUHASEBE STANDARTLARI VE VERGİ KANUNLARI İLE UYUMLU- )
Amortismanlar -Türk Muhasebe Standartları ve Vergi Kanunları İle Uyumlu- Amortismanlar -Türk Muhasebe Standartları ve Vergi Kanunları İle Uyumlu-
Yorumları oku
AMORTİSMANLAR -TÜRK MUHASEBE STANDARTLARI VE VERGİ KANUNLARI İLE UYUMLU- ( AMORTİSMANLAR -TÜRK MUHASEBE STANDARTLARI VE VERGİ KANUNLARI İLE UYUMLU- )
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16.0 x 23.5
Sayfa Sayısı
: 198
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
Liste Fiyatı
: 25,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 20,25 TL
Kazanılan Puan
: 61 NP
Barkod
: 9789755917580
Basım Yılı
: 2005
Ürünün Tanıtımı

Amortismana ait iktisadi kıymetler, işletmelerin bilançolarında önemli bir yer tutmaktadır. Muhasebe ve finans alanlarında kullanılan ve kitabın konusunu oluşturan amortisman kavramı; bilançoda yer alan bazı kalemlerin kayıtlı olan tutarının belirli bir döneme yayılarak geri dönülmez bir biçimde işleme tabi tutulmasıdır. Çalışmanın birinci bölümünde, genel anlamda amortismanlar konusu incelenmiştir. İkinci bölümde Türk vergi kanunlarında yer alan amortisman konuları, güncel düzenlemeler takip edilerek hazırlanmıştır. Üçüncü bölümde ise muhasebe standartlarında amortismanlar konusu ele alınmıştır. Kitabın genelinde, uluslararası muhasebe standartlarındaki yöntemler esas alınmıştır. Kitap Üniversitelerimizin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinde okuyan öğrencilere ve işletmelerin konu ile ilgili birimlerinde çalışanlara kaynaklık edecek faydalı bir çalışmadır.

Bu ürünü 418 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: