Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ (  )
Alpha Hızlı Okuma Teknikleri
ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ (  )
Barkod
: 9789756428894
Basım Yılı
: Mart 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19.5 x 27.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 204
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%8 İNDİRİM
Liste Fiyatı
70,00
İndirimli Fiyatı
64,40
Kazanılan Puan
193 NP
Bu kitabı 10,73 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 430 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Alpha Hızlı Okuma Teknikleri - Mustafa Şaban Keser - Nisan


Türkiye’de bir ilk olan ve KPSS - ÖABT - LYS - YGS - ALES - DGS - TEOG ve tüm sınavlarda üstün başaranın anahtarı olan ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ Eğitim Seti, 15 yıllık alanındaki tecrübesiyle, binlerce kursiyerden alınan geri dönütlerle, sınavlarda +25 ile +45 dakikalık bir zaman kazandırmış ve %100 başarı sağlamıştır.

Alpha Hızlı Okuma Teknikleri, Tüm Kişisel Gelişim Akademileri, Belediye Meslek Edindirme Kursları, Halk Eğitim Kişisel Gelişim Kurslarında KAYNAK ders kitabı olarak hazırlanmıştır.

Eğitimler: 21 Günlük Egzersizlerin takibinde yani 2. haftada (14. gün) 1 dakikada okuma seviyeniz enaz 2 kat artacağı şekilde hedeflenmiş ve planlanmıştır.

Sağlık: Aktif Görme Alanını (AGA) genişleterek, Yanal Görme Alanı üzerinde çalışmalar yoğunlaştırılmıştır. Eğitimlere katılan binlerce öğrencilerimiz, gözlerindeki tembellikten kurtulmuş aynı zamanda göz kaslarında mükemmel gelişme sağlamış ve bütünü görme gerçekleşmiştir.

Algı ve Başarı: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri’nin hedefi her ne kadar okuyucuya mükemmel bir hızlı okuma becerisi kazandırmak olsa da asıl hedef öğrenci başarısı ön planda tutulmuştur. Algı üzerine yoğunlaşılmış, hızlı okuyup algılayan ve aynı zamanda algıladığını dille ifade edebilecek okuyucular yetiştirmeyi hedeflemiştir.

Farkımız: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri , özellikle Türkiye’de ilk defa kullanılan, geçerliliği ve güvenirliliği kanıtlanmış farklı aynı zamanda çok etkili egzersizlerden oluşurken algı ve motivasyonu artırmak için eğitimde İnovasyon hedeflenmiştir. Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Kitabımız ve Kullanılan Kartlar ebat olarak Göz - Kitap uyumunu sağlamak amacıyla gerçek boyutlarda ve Eğitimlerin tamamı Egzersiz Kartları üzerinden yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Çok önemli bir nokta ise Öğretmen, Veli yada Öğrencilerin Eğitimlerini takip etmelerini sağlamak ve kolaylaştırmak için Egzersiz Kartlarımızın arkasına Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Takip çizelgeleri eklenmiştir.

Sınav Odaklı Hedef: KPSS - ÖABT - LYS - YGS - ALES - DGS - TEOG ve tüm sınavlarda +25 ile +45 dakikalık bir zaman kazandırarak başarıya giden yoldaki en büyük engeliniz olan ZAMAN probleminize çözüm sunmaktadır.

Sonuç: Alanında 15 yıla yakın bir tecrübeyle hazırlanan Alpha Hızlı Okuma Teknikleri, yüz yüze verilen eğitimlerde binlerce öğrenci bu tekniklerle hayal bile edemeği başarıya ulaşmasında araç olarak hedefini gerçekleştirmiştir.

Hedef Kitle: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri, anasıfından (Yaş ve Seviyerine uygun Göz Egzersizleri) Üniversite mezunlarına kadar 7’den 70’e tüm yaş gruplarını tüm okuyucu kitlesini hedef almaktadır.

İçerik: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Eğitim Seti olarak hazırlanmış ve 1 Kitap + 112 sayfalık Egzersiz Kartlarından oluşur.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: