Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
A’DAN Z’YE BANKACILIK CİLT: 2 ÜRÜN VE HİZMETLER – KREDİLER – İNSAN KAYNAKLARI ( A’DAN Z’YE BANKACILIK CİLT: 2 ÜRÜN VE HİZMETLER – KREDİLER – İNSAN KAYNAKLARI )
A’dan Z’ye Bankacılık Cilt: 2 Ürün ve Hizmetler – Krediler – İnsan Kaynakları
A’DAN Z’YE BANKACILIK CİLT: 2 ÜRÜN VE HİZMETLER – KREDİLER – İNSAN KAYNAKLARI ( A’DAN Z’YE BANKACILIK CİLT: 2 ÜRÜN VE HİZMETLER – KREDİLER – İNSAN KAYNAKLARI )
Barkod
: 9789750244506
Basım Yılı
: Eylül 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x24 cm
Sayfa Sayısı
: 440
Cilt Durumu
: Karton Kapaklı
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-7 iş günü temin
%8 İNDİRİM
Liste Fiyatı
51,00
İndirimli Fiyatı
46,92
Kazanılan Puan
141 NP
Bu ürünü 412 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Tamamen yenilenmiş ve güncellenmiş ikinci baskısı; gelen yoğun istekler sonucunda; daha kolay okunabilmesi, taşınabilmesi ve alınabilmesi için 2 ayrı kitap olarak yayınlanmıştır.

Konularında 29 yıl gibi uzun bir tecrübeye sahip olan, müfettişlik, banka müdürlüğü, bölge müdürlüğü görevlerinde bulunmuş, uluslararası şirketlere danışmanlık yapan ve üniversitelerimizde finans ve bankacılık ile ilgili dersler ve konferanslar veren yazarlarımız tarafından, yaklaşık üçyüz yerli ve yabancı kaynak taraması yapılarak en güncel ve gerekli olan bilgilerin kitapta yer alması sağlanmıştır.

Birinci baskısı planlanan süreden önce tükenen bu kitap, meslek yüksek okulları ve fakültelerimizin temel ve ileri düzey bankacılık eğitimlerindeki bilgi gereksinimlerini en güncel bilgi ve verilerle karşılayacaktır. Anlatılan konuların daha kolay anlaşılması için, kitabın ikinci cildinde 105 tablo ve 265 adet bölüm sonu sorusuna yer verilmiştir. Ayrıca, banka ve finans kurumu çalışanlarının da birçok mesleki konuda faydalanabileceği önemli bir referans kitap niteliğindedir.

İki ayrı ciltten oluşan bu eserin ikinci cildinde bankacılık ürün ve hizmetleri, bankalarda kredi onay süreci, kredilerin sınıflandırılması, yeniden yapılandırma ve risk yönetimi, fiyatlandırma ve faiz hesaplama yöntemleri, bankacılıkta insan kaynakları uygulaması ve Türk Bankacılık Sistemi’nin genel değerlendirmesi, tüm yönleri ile ele alınmıştır. Birinci cildinde ise; bankaların kuruluşu, faaliyetleri ve organizasyon yapıları, ulusal ve uluslararası düzeyde bankacılık faaliyetlerinin yasal çerçevesi, bankaların fon kaynakları ve fon kullanım alanları kapsamlı bir şekilde irdelenmiştir.
Bireysel, Kurumsal, Ticari, KOBİ ve Özel Bankacılık Ürün ve Hizmetleri
Bankalarda Kredi Onay Süreci
Kredilerin Sınıflandırılması, Yeniden Yapılandırma ve Risk Yönetimi
Ticari Bankalarda Fiyatlandırma ve Faiz Hesaplama Yöntemleri
Bankacılıkta İnsan Kaynakları Uygulamaları
Türk Bankacılık Sisteminin Genel Değerlendirmesi
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: